Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave: Obyvateľov Československých Parašutistov trápi rozbitý spomaľovač prahu a výtlky na ceste

Československých Parašutistov
Foto: odkazprestarostu.sk - koláž Bratislavadeň

V novej rubrike Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave budeme pravidelne informovať o stave rozbitých chodníkov, ciest a neporiadku v hlavnom meste. 

Československých Parašutistov v Novom Meste patrí k uliciam, ktoré majú roky staré cesty a chodníky. Nikto sa o ne nestaral, čo malo za následok ich zničenie.

Môžeme to vidieť na priloženej fotografii, kde autá parkujú na ulici pri bytovom dome č. 1. Cestou sa tiahne hlboká prasklina, ktorá vedie popod spomaľovač prahu.

Československých Parašutistov
Foto: odkazprestarostu.sk

Kanalizácia je prepadnutá a obkolesená popraskaným asfaltom. Vo výtlkoch vyrastá burina. Cesta bola v minulosti opravovaná, čo vidieť na niektorých novších povrchoch, no rekonštrukciu by si zaslúžila opäť.

Problémom je aj spomaľovač prahu, na ktorý upozornil obyvateľ cez web odkazprestarostu.sk. Polovica spomaľovača bola rozobratá a neplní tak svoju funkciu v lokalite. Hoci niekto neskôr poukladal späť časti spomaľovača, chýbali skrutky.

Dočká sa tento úsek so spomaľovačom prahu rekonštrukcie? Hovorca Nového Mesta Ján Borčin uviedol, že samospráva eviduje problém so spomaľovačom prahu a plánuje opravu. Problém však hlásil obyvateľ pred 2 týždňami a doteraz nie je vyriešený. Oprava výtlkov je naplánovaná na budúci rok.

Československých Parašutistov
Foto: odkazprestarostu.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk