Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave: Pri vjazde do OC Danubia vodiči "drkocú zubami" pre výtlky na ceste

Rozbitý chodník OC Danubia
Foto: Bratislavadeň

V novej rubrike Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave budeme pravidelne informovať o stave rozbitých chodníkov, ciest a neporiadku v hlavnom meste. 

Petržalčania a iní Bratislavčania zrejme dobre poznajú OC Danubia na Panónskej ceste. V areáli si môžu nakúpiť v rôznych obchodoch, umyť si auto č navštíviť fast food. Na veľkom parkovisku sa konajú aj zrazy motorkárov a áut či iné akcie.

Keď však vodiči vchádzajú na parkovisko z Panónskej cesty popri Autopolis Hyundai Centrum, čaká ich rozbitá cesta. Priamo pred nápisom „Danubia“ sa tiahne cez celú komunikáciu prasklina a na kraji je diera.

Rozbitý chodník OC Danubia
Foto: Google maps

Výtlk je hlboký a keď prejde cez miesto auto, vodiči „drkocú zubami“. Pýtate sa, ako dlho je v tomto stave cesta? Ako vyplýva z Google maps z roku 2019, cesta je rozbitá s výtlkmi minimálne od tohto roku, pretože pri porovnávaní so súčasným záberom v úseku nie sú viditeľné opravy.

Rozbitý chodník OC Danubia
Cesta v roku 2019. Foto: Google maps

V zlom stave sú taktiež ďalšie úseky cesty v areáli OC Danubia. Na pokračujúcej ceste vidieť praskliny v strede pri bielej čiare a veľké parkovisko by si tiež v určitých miestach zaslúžilo opravu.

Rozbitý chodník OC Danubia
Vpravo pokračujúca cesta a vľavo parkovisko. Foto: Bratislavadeň

Panónska cesta je komunikácia I. triedy a spravuje ju bratislavský magistrát. Vjazd do OC Danubia je však podľa hovorkyne Petržalky Márie Halaškovej vo vlastníctve Slovenského pozemkového fondu. Kontaktovali sme mediálne oddelenie fondu, no do konca uzávierky sme odpovede nedostali.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk