Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave: Vjazd do vnútrobloku na Miletičovej ulici je v strašnom stave, Ružinov sa o problém nezaujíma

Vjazd Miletičova ulica
Foto: Čitateľ

V novej rubrike Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave budeme pravidelne informovať o stave rozbitých chodníkov, ciest a neporiadku v hlavnom meste. 

Vodiči, ktorí jazdia po Bratislave často, si určite všimli na rôznych cestách popraskaný asfalt či prepadliny. Niektoré cesty nepredstavujú riziko pre autá, pri iných je to už horšie. Platí to aj o ceste a chodníku na Miletičovej ulici, ktoré sú vo vjazde do vnútrobloku.

Konkrétne ide o vjazd pri podniku La Strada Ristorante. Vodičov a chodcov privíta hneď niekoľko „prekvapení“. V strede chodníka sa vyníma obrovská prepadlina s popraskaným asfaltom.

Vjazd Miletičova ulica
Hlboký výtlk na chodníku. Foto: Čitateľ

Mamičky s kočíkmi či ľudia na invalidnom vozíčku nedokážu prejsť chodníkom bez toho, aby sa vyhli prepadline. Musia voliť obchádzkovú trasu po ceste, čím sa môžu vystaviť nebezpečenstvu pre jazdiace autá. V noci môžu chodci ľahko o prepadlinu zakopnúť.

Ako môžeme vidieť na fotografii, chodník má viacero výtlkov, ktoré vedú od začiatku až po jeho stred. Kraje chodníka nie sú riadne spevnené a sú popraskané.

Vjazd Miletičova ulica
Chodník má taktiež popraskané kraje. Foto: Čitateľ

V strašnom stave je taktiež samotná cesta. Vodiči si počas parkovania pri chodníku musia dávať pozor, aby neuviazli v ďalšom výtlku alebo si nepoškodili auto.

Pokúšali sme sa preveriť situáciu na Miestnom úrade Ružinov, ktorý má túto lokalitu v správe a informovať sa o plánovaných krokoch a opravách. Odpoveď sme do dnešného dňa nedostali.

Vjazd Miletičova ulica
Výtlk v strede cesty. Foto: Čitateľ

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk