Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
kvety-zahon-park-parcik-jtre-zelen-gettyimages.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages
16. novembra 2020 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Ružinov hľadá arboristu na starostlivosť o verejnú zeleň za 800-tisíc eur

Predmetom zákazky je zabezpečenie rezov korún stromov, výrubov stromov a odstraňovania pňov.

Ružinov hľadá arboristu na starostlivosť o verejnú zeleň za 800-tisíc eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Predmetom zákazky je zabezpečenie rezov korún stromov, výrubov stromov, odstraňovania pňov v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava Ružinov. Súčasťou verejného obstarávania je aj spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu, ktorý vznikol počas vykonávaných prác, jeho odvoz a zhodnotenie,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Verejná súťaž

Odhadovaná hodnota zákazky je 800-tisíc eur bez DPH na obdobie troch rokov. Termín na predkladanie žiadostí o účasť vo verejnej súťaži je do 15. decembra.

Arboristické práce sa budú vykonávať vo viacerých lokalitách mestskej časti, podľa okamžitých požiadaviek obyvateľov a následne po posúdení stavu stromov.

Jeden dodávateľ

Zákazka si vyžaduje komplexnú, navzájom prepojenú a logicky previazanú realizáciu všetkých služieb, ktoré sú predmetom zákazky. Rozdelenie zákazky medzi viacerých dodávateľov by mohlo viesť k neefektívnosti poskytovaného plnenia,“ vysvetľuje mestská časť dôvod nerozdelenia zákazky medzi viacerých dodávateľov.

V rámci prác je nutné, aby poskytovateľ už počas a bezprostredne po vykonanom oreze alebo výrube okamžite spracoval a odstránil biologický odpad, ktorý vznikol počas prác,“ uzavrela mestská časť.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X