Ružinov hľadá člena komisie, ktorý sa bude venovať oblasti školstva, kultúry a športu

člen komisie
zdroj: ruzinov.sk

Mestská časť Ružinov hľadá člena Komisie školstva, kultúry a športu, uviedla to na svojej webovej stránke. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 12. apríla 2019.

„Mestská časť Bratislava – Ružinov by rada využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníci v oblasti školstva, kultúry alebo športu. Ak máte záujem podieľať sa na projektoch z tejto oblasti, budeme radi, ak do piatku 12. apríla 2019 pošlete svoju prihlášku spolu s profesijným životopisom na adresu Komisie školstva, kultúry a športu,“ uviedol Ružinov.

K prihláške je okrem životopisu potrebné pripojiť aj motivačný list, v ktorom odôvodníte váš záujem o prácu v tejto komisii. K špecifickým kritériám patrí to, aby ste boli odborníkom aktívne pôsobiacim v oblasti školstva alebo kultúry či športu.

„Komisia na základe posúdenia odborných životopisov a osobných pohovorov žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ doplnila mestská časť Ružinov.

Prihlášku spolu s potrebnými dokladmi posielajte do 12. apríla na adresu: Komisia školstva, kultúry a športu MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mgr. Janka Lukáčová – tajomníčka komisie, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212, prípadne emailom na adresu zapisovateľky komisie: janka.lukacova@ruzinov.sk. Prihlášku je možné doniesť aj osobne a to na vyššie uvedenú adresu miestneho úradu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk