Ružinov hľadá osobnosť tejto mestskej časti, navrhnúť výnimočného Ružinovčana môžete aj vy

muž, osoba
ilustračné, zdroj: www.ruzinov.sk

Bratislavská mestská časť Ružinov uverejnila na svojej webovej stránke výzvu, v ktorej môžete nominovať osobnosť Ružinova. Ak poznáte niekoho výnimočného, kto by si zaslúžil podľa vás cenu, nižšie sa dozviete bližšie informácie.

Ako uvádza Ružinov na svojom webe, navrhnúť môžete osobnosti Ružinova, ktoré by mali byť podľa vás ocenené. Ak poznáte niekoho výnimočného, či niekoho, kto prispel k lepšiemu životu nás všetkých, prípadne je úspešný na Slovensku alebo dokonca v zahraničí, mestská časť vás vyzýva, aby ste jej dali o tejto osobnosti vedieť a nominovali ju na verejné ocenenie.

Na nominovanie stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete na webe ružinovskej časti a poslať ho na adresu miestneho úradu Ružinov. Môžete tak urobiť elektronicky na email ocenovanie@ruzinov.sk alebo poštou, pričom obálku označíte nápisom „OCEŇOVANIE“. Poštová adresa je nasledovná: Miestny úrad Bratislava – Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava.

Termín, kedy je možné prihlášky posielať, stanovil miestny úrad od 15. apríla do 15. mája 2019. „Návrhy potom komisia školstva, kultúry a športu prediskutuje so starostom a predloží ich na rokovanie miestneho zastupiteľstva,“ uvádza záverom bratislavská mestská časť Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk