Ružinov investuje v tomto roku do rekonštrukcií komunikácií takmer 450-tisíc eur

Ruzomberska_ulica_maps.google.som_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

Mestská časť už začala s tohtoročnou výmenou povrchov ciest a chodníkov, práce odštartovali na Ružomberskej ulici. Spolu dostane nový povrch osem komunikácií a niekoľko priľahlých chodníkov.

Prvé autá by mali po hotovej komunikácii na Ružomberskej ulici jazdiť už v polovici júla. Nový povrch dostanú aj časť komunikácií na Kvetnej ulici, cesty na Mraziarenskej ulici a Solivarskej ulici. So zničeným povrchom sa rozlúčia aj cesta a chodník na ulici Staré záhrady a na Ondavskej ulici. Na Drieňovej ulici mestská časť investuje do rekonštrukcie chodníka v časti od ulice Maximiliána Hella po ulicu Vladimíra Clementisa. Posledné rekonštrukčné práce plánuje Ružinov na september a pôjde o ulicu Na úvrati a o Bencúrovu ulicu.

V roku 2016 dostalo nový povrch sedem ciest, jeden križovatkový priestor a tri chodníky v správe Ružinova. Za uplynulých sedem rokov je to vyše štyridsať ciest a dvadsať chodníkov za viac ako milión a 300-tisíc eur z ružinovského rozpočtu a od Bratislavského samosprávneho kraja, ako i zo zdrojov súkromných firiem.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk