Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dk bulharska maps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.sk
19. apríla 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Ružinov vyhlásil verejnú súťaž na nájom Domu kultúry na Bulharskej

Mestská časť Ružinov vyhlásila verejnú obchodnú súťaž na uzatvorenie zmluvy o nájme objektu Domu kultúry na Bulharskej ulici. Takýmto spôsobom mestská časť hľadá záujemcu, ktorý by nielen dom kultúry oživil, ale zároveň aj investoval do jeho opráv.

Zmluva o nájme sa bude uzatvárať na dvadsaťpäť rokov. Stavebné úpravy a odstránenie havarijného stavu budovy musí nový nájomca vykonať na vlastné náklady. Záväzné súťažné návrhy je možné podávať prostredníctvom pošty s pečiatkou podacej pošty s dátumom najneskôr 25. mája alebo osobne do podateľne úradu najneskôr 28. mája do 12. hodiny. Detaily verejnej obchodnej súťaže mestská časť zverejní na svojej internetovej stránke www.ruzinov.sk.

Vo verejnej obchodnej súťaži na prenájom budovy ružinovská samospráva určila účel, na ktorý by objekt mohol slúžiť. Vhodný je na kultúrno-spoločenské akcie, s nimi súvisiace služby a obchod či stravovanie. Medzi kritériá hodnotenia ponúk bude patriť napríklad počet bezplatných hodín na využitie priestorov poskytnutých pre mestskú časť, výška ponúkaného nájomného a investícií. Minimálnu výšku investícií stanovili na 300-tisíc eur a minimálne ročné nájomné na 2 481,60 eur, čo je 206,80 eur mesačne.

Dom kultúry na Bulharskej ulici v časti Trnávka už niekoľko rokov nikto nevyužíva a ružinovská samospráva sa ho v minulosti snažila aj predať, čo sa jej ale nepodarilo. Naposledy v jeho priestoroch fungovala tanečná škola Street Dance Academy.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X