Ružinov vyzýva svojich obyvateľov, aby navrhli kandidátov na osobnosť Ružinova

Osobnost ruzinova ocenenie.jpg

Ocenenie môžu získať obyvatelia, ktorí výrazne prispeli k lepšiemu životu v mestskej časti, výborne ju reprezentovali alebo dosiahli vynikajúce výsledky v niektorej vedeckej oblasti.

Návrhy na ocenenie môžu posielať ružinovskí obyvatelia samostatne alebo prostredníctvom občianskych združení, organizácií, nadácií, združení, fondov a verejnoprávnych inštitúcií so sídlom na území Ružinova. Nominácie bude samospráva prijímať od 15. apríla do 15. mája.

Pre prihlásenie kandidáta je nutné vyplniť prihlasovací formulár dostupný na webovej stránke mestskej časti a odoslať ho na emailovú adresu ocenovanie@ruzinov.sk alebo poštou na adresu ružinovského miestneho úradu. Všetky návrhy prediskutuje komisia školstva, kultúry a športu so starostom a predloží ich na rokovanie miestneho zastupiteľstva.

Súčasťou formulára je aj životopis a kontaktné údaje navrhovateľa a navrhovaného kandidáta. Oceňovanie bude verejné. Informácie o výzve sú dostupné aj na webovej stránke mestskej časti. Osobnosť Ružinova je verejné ocenenie mestskej časti, ktoré odovzdáva starosta.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk