Ružinovská promenáda počas víkendu ožije slovenskými aj svetovými legendami. Pozrite sa, čo všetko vás čaká

Promenada pocta legendam podujatie ruzinov.jpg
Zdroj: Cultus Ružinov

Príjemné nedeľné popoludnie môžete prísť stráviť na podujatie na Ružinovskej promenáde.

Podujatie na Ružinovskej promenáde sa uskutoční v nedeľu 16. júna v Parku Andreja Hlinku o 15.00 hod. Toto príjemné nedeľné popoludnie si uctí najväčšie slovenské a svetové legendy a otvorí ho koncert ZUŠ Exnárova s najznámejšími slovenskými evergreenmi. Nezabudne sa ani na Karola Duchoňa, ktorého si uctí spevom Ludo Kuruc a legendárny Orchester Gustava Broma.

Večne milované hity skupiny Queen ako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho ďalších zahrá kapela Queen Show v charakteristických kostýmoch. Program je aj v podvečer nabitý skvelými vystúpeniami, ako napríklad aj na neustále vypredané opery SND, hudobné predstavenie Beatles goes Baroque. „V podvečer podujatia sa návštevníci môžu tešiť Breinerovo Concerto Grosso v štýle Johanna Sebastiana Bacha prinesú v barokovej podobe nesmrteľné hity Beatles, ktoré patria k jeho najúspešnejším nahrávkam,“ informujú ďalej organizátori.

Taktiež aj záver podujatia bude patriť slovenským a svetovým legendám a to v doprovode Orchestra Gustava Broma. Návštevníci nezostanú počas podujatia hladní, pretože je tu pripravená food zóna predajcami z Fresh Marketu, ulička pre kávičkárov a piknik v parku. Detaily o podujatí aj presný program nájdete na stránke Cultus Ružinov.

Vstup na podujatie je zadarmo. Podujatie vzniklo vďaka podpore Fresh Market – farmárska tržnica, Avion Shopping Park Bratislava, CityPark Ružinov, FitCamp, ProPark Parking Solutions, ZUŠ Exnárova, Opera SND a Rádio VIVA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk