Ružinovská promenáda prinesie návštevníkom obľúbené filmové melódie

Neberte nam princeznu youtube.jpg

Príjemné nedeľné popoludnie na Ružinovskej promenáde sa bude niesť v znamení najznámejších filmových hitov.

Podujatie otvorí koncert ZUŠ Exnárová a SZUŠ Prokofievova so špeciálnym filmovým programom. Návštevníci sa môžu tešiť na kapelu Sendreiovcov, kvôli ktorým hollywoodsky skladateľ Hans Zimmer precestoval množstvo krajín, len aby našiel ten správny živelný a nespútaný rómsky temperament. Výsledok ich spolupráce zaznie na Ružinovskej promenáde.

Program bude pokračovať koncertným uvedením piesní z pôvodného slovenského filmového muzikálu Deža Ursínyho, Alty Vášovej a Jána Štrassera Neberte nám princeznú v podaní Sisi Sklovskej, Štefana Skrúcaného, Lenky Machciníkovej a v sprievode kapely.

Známe hity

Záverečný koncert bude patriť najznámejším slovenským a svetovým filmom ako Krstný otec, Vtedy na západe, Jesus Christ Superstar, Pretty Woman, Spievanie v daždi, Bedári, Pomáda, Moped, Hriešny tanec, Fontána pre Zuzanu a mnoho iného, a to v doprovode členov Symfonického orchestra slovenského rozhlasu a big band Českého rozhlasu. O špičkové spevácke výkony sa postará najmä Bára Basiková, Andrea Zimányiová, Ivana Regešová, Peter Makranský a Dárius Koči.

Ružinovská promenáda sa uskutoční v nedeľu 17. júna od 14. hodiny v Parku Andreja Hlinku v Ružinove. Vstup na podujatie je zadarmo. Návštevníci môžu zaparkovať zadarmo pred poliklinikou Ružinov.

Ruzinovska promenada.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk