Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ruzinovsky podnik vps .jpg
www.facebook.com
31. augusta 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skruzinov.sk, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Ružinovský podnik verejno-prospešných služieb hľadá generálneho riaditeľa, toto musí spĺňať

Spoločnosť Ružinovský podnik verejno-prospešných služieb, a. s.  hľadá generálneho riaditeľa na plný úväzok. Termín nástupu je 1. október. Ukončenie prijímania žiadostí bude 21. septembra. Výberové konanie bude prebiehať v týždni od 24. septembra. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači spĺňajúci stanovené výberové kritériá.

Výberové kritériá: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, znalosť právnych predpisov upravujúcich hospodárenie s majetkom mestskej časti a s majetkom zvereným do správy mestskej časti, znalosť právnych predpisov vzťahujúcich sa na predmet podnikania spoločnosti, všeobecný ekonomický prehľad, výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav, bezúhonnosť.

Osobnostné predpoklady: Efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti, manažérske schopnosti, strategické myslenie, schopnosť riešiť problémy, vysoká miera sebakontroly a dôslednosti, schopnosť doťahovať veci do úspešných cieľov, flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa rôznym požiadavkám a potrebám, precíznosť, presnosť, schopnosť vyjednávať, schopnosť riešiť konflikty, odolnosť voči stresu, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, asertivita, iniciatívnosť, lojalita.

Náplň práce: Riadenie a zodpovednosť za chod spoločnosti, zodpovednosť za plnenie úloh v rámci predmetu podnikania spoločnosti, zodpovednosť za hospodárenie s majetkom mestskej časti, majetkom zvereným mestskej časti do správy a s majetkom spoločnosti, zabezpečovanie plnenia úloh vyplývajúcich zo zasadnutí predstavenstva, dozornej rady a valného zhromaždenia/vyplývajúce z funkcie konateľa spoločnosti, schvaľovanie vnútorných predpisov spoločnosti, komunikácia s miestnym zastupiteľstvom, starostom a kontrolórom mestskej časti.

Zamestnanecké výhody: služobné auto, služobný mobil.

Miesto výkonu práce: Mlynské Luhy 19, Ružinov.

Mzda (brutto): 1 500 eur + výkonnostné odmeny.

K žiadosti priložte: Profesijný štruktúrovaný životopis so zameraním na pracovné skúsenosti, doklady o dosiahnutom vzdelaní, skúškach, certifikátoch a pod., súhlas so spracovaním osobných údajov podľa § 11 ods. 4 z. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Žiadosti s prílohami zasielajte poštou, respektíve doručte osobne na Útvar personálnej práce a miezd Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Ružinov v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie generálny riaditeľ RP VPS, a.s. – neotvárať“ na adresu: Útvar personálnej práce a miezd, Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X