Ružinovský podnik verejno-prospešných služieb zverejnil cenník nájomného na Trhovisku Miletičova

Zákazníci nakupujú na trhovisku Miletičova po zavedení nových opatrení vlády SR, ktoré umožnili otvoriť ïalšie obchody, služby a prevádzky počas mimoriadnej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom (2019-nCoV). Bratislava
Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel

Cenník a prehľad nájomcov má viesť k väčšej trasparentnosti Ružinovského podniku.

Ružinovský podnik verejno-prospešných služieb (RP VPS) zverejnil cenník nájomného na Trhovisku Miletičova a prehľad nájomcov. Na sociálnej sieti o tom informovali mestskí poslanci z Teamu Vallo pre Ružinov.

Naši nominanti v predstavenstve Michal Sebíň a Peter Rampala a dozornej rade RP VPS od začiatku svojho pôsobenia upozorňovali na chýbajúci prehľad zmlúv nájomcov na trhovisku Miletičova, ako aj na chýbajúci aktuálny cenník na stránke RP VPS. Sme radi, že konečne sú všetky tieto informácie verejne dostupné, čím RP VPS urobil ďalší krok k väčšej transparentnosti,“ uviedli poslanci.

Michal Sebíň pripravil tiež Návrh na zvýšenie transparentnosti RP VPS, ktorý vychádza z hodnotenia transparentnosti 100 slovenských firiem, pričom RP VPS sa umiestnil až na 70. mieste. „Veríme, že predstavenstvo tento návrh čo najskôr schváli,“ doplnili poslanci.

Aktuálny cenník prenájmov na trhovisku Miletičova je dostupný na stránke RP VPS tu, prehľad nájomných zmlúv na tejto stránke RP VPS.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk