S pracovnými ponukami sa v Starom Meste akoby roztrhlo vrece, hľadajú zamestnancov školy, detských jasiel aj úradu

Miestny urad stare mesto bratislava.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

Bratislavské Staré Mesto vyhlásilo výberové konania na obsadenie 4 rôznych pozícií.

Mestská časť hľadá riaditeľa školy, kuchárku a zdravotnú sestru do detských jasieľ, aj špecialistu majetkového oddelenia.

Riaditeľ školy

Staré Mesto vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa Základnej školy na Hlbokej ceste. Záujemca o pozíciu by nastúpil do výkonu svojej funkcie od 1. januára 2020, žiadosti však môžu posielať len do 7. augusta. Dôležité je, aby záujemca o pozíciu spĺňal požiadavky, ako napríklad najmenej 5 rokov pedagogickej praxe, vykonanie prvej atestácie, znalosť príslušnej legislatívy, spôsobilosť na právne úkony, riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti, znalosť práce s PC, flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Kuchárka pre detské jasle

Výberové konanie je taktiež vyhlásené aj na obsadenie pozície kuchárky pre Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského. Nástup do výkonu práce je od 1. septembra 2019. Pozícia kuchárky je v ponuke ako práca na plný úväzok a ponúkaná základná mzda je 709 eur. Pracovná doba je od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 15.00 hod.

Požiadavky na záujemcov sú najmä vyučenie v odbore,čistotnosť, pracovitosť, zodpovednosť, ale aj prax v predškolskom alebo školskom zariadení aspoň 1 rok. Náplňou práce kuchárky je okrem iného aj príprava, varenie a podávanie celodennej stravy pre deti do 3 rokov, udržiavanie hygieny a čistoty v kuchyni, v skladoch, všetkých elektrospotrebičov. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Zdravotná sestra

V Starom Meste taktiež hľadajú aj zdravotnú sestru pre Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského. Termín nástupu zdravotnej sestry je od 1. septembra 2019 a ponúkaný plat je vo výške 861 eur. Podmienkou prijatia do výkonu tejto pozície je minimálne stredná zdravotná škola s maturitou.

Ďalšie požiadavky na uchádzača sú bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce a prax v nemocnici na detských oddeleniach, v detských jasliach či v iných predškolských zariadeniach. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Špecialista majetkového oddelenia

Pracovná pozícia odborného referenta – špecialistu majetkového oddelenia je taktiež voľná a ponúka pracovnú príležitosť pre dve osoby, obe pracovné miesta by mali byť obsadené ihneď. Miesto výkonu práce je Miestny úrad mestskej časti Staré Mesto a ponúkaný plat je vo výške 1 300 eur. Požiadavky na záujemcov sú bezúhonnosť, spoľahlivosť, praktické skúsenosti s výkonom práce a minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.

Práca sa zameriava predovšetkým na vedenie evidencie žiadateľov o nájom a predaj bytov a nebytových priestorov, tiež aj príprava podkladov pre vypracovanie zmlúv o prevode a nájomných zmlúv. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk