Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny urad stare mesto bratislava.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com
17. júla 2019 Správy Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

S pracovnými ponukami sa v Starom Meste akoby roztrhlo vrece, hľadajú zamestnancov školy, detských jasiel aj úradu

Bratislavské Staré Mesto vyhlásilo výberové konania na obsadenie 4 rôznych pozícií.

Mestská časť hľadá riaditeľa školy, kuchárku a zdravotnú sestru do detských jasieľ, aj špecialistu majetkového oddelenia.

Riaditeľ školy

Staré Mesto vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa Základnej školy na Hlbokej ceste. Záujemca o pozíciu by nastúpil do výkonu svojej funkcie od 1. januára 2020, žiadosti však môžu posielať len do 7. augusta. Dôležité je, aby záujemca o pozíciu spĺňal požiadavky, ako napríklad najmenej 5 rokov pedagogickej praxe, vykonanie prvej atestácie, znalosť príslušnej legislatívy, spôsobilosť na právne úkony, riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti, znalosť práce s PC, flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Kuchárka pre detské jasle

Výberové konanie je taktiež vyhlásené aj na obsadenie pozície kuchárky pre Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského. Nástup do výkonu práce je od 1. septembra 2019. Pozícia kuchárky je v ponuke ako práca na plný úväzok a ponúkaná základná mzda je 709 eur. Pracovná doba je od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 15.00 hod.

Požiadavky na záujemcov sú najmä vyučenie v odbore, čistotnosť, pracovitosť, zodpovednosť, ale aj prax v predškolskom alebo školskom zariadení aspoň 1 rok. Náplňou práce kuchárky je okrem iného aj príprava, varenie a podávanie celodennej stravy pre deti do 3 rokov, udržiavanie hygieny a čistoty v kuchyni, v skladoch, všetkých elektrospotrebičov. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Zdravotná sestra

V Starom Meste taktiež hľadajú aj zdravotnú sestru pre Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského. Termín nástupu zdravotnej sestry je od 1. septembra 2019 a ponúkaný plat je vo výške 861 eur. Podmienkou prijatia do výkonu tejto pozície je minimálne stredná zdravotná škola s maturitou.

Ďalšie požiadavky na uchádzača sú bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce a prax v nemocnici na detských oddeleniach, v detských jasliach či v iných predškolských zariadeniach. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

Špecialista majetkového oddelenia

Pracovná pozícia odborného referenta – špecialistu majetkového oddelenia je taktiež voľná a ponúka pracovnú príležitosť pre dve osoby, obe pracovné miesta by mali byť obsadené ihneď. Miesto výkonu práce je Miestny úrad mestskej časti Staré Mesto a ponúkaný plat je vo výške 1 300 eur. Požiadavky na záujemcov sú bezúhonnosť, spoľahlivosť, praktické skúsenosti s výkonom práce a minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.

Práca sa zameriava predovšetkým na vedenie evidencie žiadateľov o nájom a predaj bytov a nebytových priestorov, tiež aj príprava podkladov pre vypracovanie zmlúv o prevode a nájomných zmlúv. Všetky podmienky a požadované doklady spolu s ostatnými dôležitými informáciami ohľadom danej pozície nájdete aj na tejto stránke Starého Mesta.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X