Salón piva Craft Beer Festival predstaví novinky zo sveta malých pivovarov

pivo
ilustračné: pixabay.com

Milovníci skvelého piva si aj počas tejto jari opäť prídu na svoje. Bratislavčanov čaká jedinečný ochutnávkový Craft Beer Festival s excelentnými pivami a pohodovou atmosférou.

V bratislavskej Starej tržnici sa bude konať obľúbené podujatie všetkých pivárov. Návštevníci sa môžu tešiť na toto podujatie od stredy 18. do piatka 20. apríla. Hostí čaká veľké množstvo ochutnávok zo sklenených degustačných pohárov. Počas festivalu ako už tradične predstaví každý pivovar jednu novinku. V minulom roku mohli takto hostia ochutnať až viac ako 100 noviniek.

V termíne od 15. do 17. apríla budú v bratislavských podnikoch prebiehať tematické večery s voľným vstupom. Počas týchto troch dní môžu Bratislavčania absolvovať rôzne rozhovory, prednášky a diskusie. Cieľom tohto podujatia je, aby Bratislava žila remeselným pivom celý týždeň.

Pivo festival.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Cena jednodňového vstupu na podujatie je 5 eur. V cene tejto vstupenky je aj sklenený pohár. V ponuke sú aj dvojdňové a trojdňové vstupy, záujemcovia ich však môžu zakúpiť len v predpredaji.

Počas tohto podujatia bude pred Starou tržnicou obľúbený Street Food Park, takže návštevníci budú môcť ochutnať okrem skvelého piva aj skvelé jedlá.

Popularita aj u susedov

Toto obľúbené podujatie sa v Bratislave koná dvakrát ročne. Väčšinou obyvatelia hlavného mesta môžu vychutnať podujatie s názvom SeptemBEER. Craft Beer Festival sa teší obľube aj u českých susedov. Obyvatelia Prahy sa môžu tešiť na ochutnávku pív od 7. do 9. júna.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk