Šanca stať sa manažérom predajne v Lidli je teraz reálnejšia! Diskont túto pozíciu obsadzuje pre dve prevádzky

Lidl
Foto: Lidl

Sieť diskontných predajní Lidl je na slovenskom trhu už od roku 2004. Zamestnáva viac ako 5500 ľudí, ktorí našli prácu v 147 predajniach, troch logistických skladoch a na centrále v Bratislave.
A v rozširovaní svojho pôsobenia stále pokračuje. Len za minulý rok Lidl otvoril osem nových predajní, čo predstavuje najväčšiu expanziu od roku 2009. Zároveň pokračuje aj v modernizácii a zväčšovaní už existujúcich prevádzok a logistických centier. Potvrdzuje tým, že je na slovenskom trhu stabilným zamestnávateľom aj v ťažkých časoch, ktorý navyše neustále vytvára nové pracovné miesta.

Za pozornosť určite stojí pozícia manažér/ka predajne, ktorú sa Lidl momentálne snaží obsadiť v pobočkách v Senci a v rámci regiónu Záhorie. Ide nielen o zodpovednú úlohu – manažéri majú na starosti celé dianie v predajni, čo sa kolegov a tovaru týka, ale aj o skutočne atraktívnu pracovnú pozíciu.

Nástupná mzda je na sume 1 715 €, ku ktorej sa pridáva služobné auto aj na súkromné účely. Lidl si je vedomý neistých časov, v ktorých sa v súčasnosti nachádzame, pri prácu na dobu neurčitú sa však jeho zamestnanci o svoju budúcnosť nemusia báť. Pripravený má aj široký systém benefitov vrátane vzdelávania v oblasti manažmentu či priestoru na kariérny rast a viaceré výhody nad rámec Zákonníka práce.

„V spoločnosti Lidl pracujem už 12 rokov. To, že som tu už takú dobu je nielen dôkazom stability, ale aj toho, ako zamestnávateľ svojich zamestnancov rozvíja,“ hovorí Lenka, ktorá momentálne pracuje na pozícii vedúca predaja pod logistickým centrom Nemšová.

A aké skúsenosti by ste teda mali mať, aby ste sa stali ďalšími manažérmi a manažérkami predajní v Lidl? Na tejto pozícii sú potrebné minimálne dvojročné skúsenosti s vedením ľudí, ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, analytické a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni, ale aj snaha na sebe pracovať či pozitívny prístup k obchodu.

Ak ste sa medzi týmito požiadavkami našli, pošlite elektronickú žiadosť na vybranú pozíciu na nižšie uvedenej stránke spolu s Vaším životopisom.

V prípade, že prijímací pohovor dopadne úspešne, pridáte sa do rodiny Lidl a budete sa môcť na vlastné oči presvedčiť o tom, že zamestnanci sú pre spoločnosť na prvom mieste. Potvrdilo to aj nedávne získanie ocenenia Top Employer od nezávislého holandského inštitútu, pričom toto ocenenie sme získali už po piatykrát. Lidl sa tiež už po tretí raz stal víťazom ankety Najzamestnávateľ, ktorú každoročne realizuje spoločnosť Profesia.

Pridajte sa aj Vy k zamestnávateľovi, ktorého zamestnanci vedia, že sa na neho môžu spoľahnúť. Aktuálne voľné pracovné miesta nájdete na www.lidl.sk – sekcia kariéra

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk