Na Šancovej pribudnú nové byty, VI Group postaví projekt Vila Ľadová

Vila ladova2.jpg

Developerská spoločnosť VI Group postaví na nevyužitom pozemku medzi Šancovou a Ľadovou ulicou projekt Vila Ľadová. Vznikne tam 34 bytov.

Navrhovaný polyfunkčný objekt bude pozostávať z dvoch budov prepojených podzemnou garážou. Sedempodlažný objekt sa bude nachádzať na Šancovej ulici a štvorpodlažný na Ľadovej ulici. Vrchné podlažia budú podkrovné a výškou sa prispôsobia susedným domom.

Na úzkom pozemku medzi budovami nad podzemným parkoviskom vznikne zelený vnútroblok, do ktorého budú môcť vstúpiť obyvatelia oboch domov z oboch ulíc. Objekt na Šancovej má navrhnuté zimné záhrady – zasklené loggie, ktoré prispievajú k energetickej úspore, blok na Ľadovej bude mať balkóny orientované do dvora.

Vila ladova4.jpg
http://vilaladova.sk/gallery

Na Šancovej bude 22 bytov, na Ľadovej 12, výmery sa pohybujú od necelých 38 do takmer 107 štvorcových metrov. Uvádzacie ceny sa pohybujú okolo 2 200 až 2 800 eur za štvorcový meter. Najlacnejší jednoizbový apartmán sa predáva za 104-tisíc eur, menšie dvojizbové byty stoja okolo 120-tisíc, najväčší trojizbový apartmán je dostupný za 323-tisíc eur.

Vila ladova3.jpg
http://vilaladova.sk/gallery

Parkovacie miesto v podzemnej garáži je v ponuke za 15 000 eur, pre motocykle je cena polovičná. Pivnicu si môžu záujemcovia kúpiť v priemere za viac ako 4-tisíc eur.

V obidvoch blokoch vzniknú na prízemí obchodné priestory, jeden menší na Ľadovej ulici a dva väčšie na Šancovej.

Vila ladova1.jpg
http://vilaladova.sk/gallery

Developer plánuje začať s výstavbou v štvrtom štvrťroku toho roka, ukončiť ju chce v druhom kvartáli 2019. Viac info TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk