SeptemBEER 2017 bude patriť pivu

Dobrý trh 2016, stará tržnica
ilustračné: SITA

Stará tržnica privíta 20. až 22. septembra ďalšie skvelé podujatie. Pre milovníkov skvelého pitia je pripravený Salón piva. 

Návštevníci sa môžu tešiť na ochutnávku z rôznych pivovarov. Organizátori kladú dôraz na to, aby sa táto lahôdka podávala zo sklenených pohárov, lebo vtedy sa ukáže tá pravá kvalita. Do ceny vstupného zahrnuli aj sklenený degustačný pohár s logom akcie.

Craft beer a plno noviniek

Každý pivovar predstaví minimálne jedno pivo, ktoré ešte návštevníci nemali nikdy možnosť ochutnať. Niektoré pivá sú varené špeciálne pre túto udalosť, iné budú mať premiéru práve v Starej tržnici. Okrem tradičných slovenských pivovarov sa predstavia aj zahraničné. Návštevníci si môžu vychutnať dokopy viac ako 200 druhov.

Street food park baden.jpg
ilustračné: © BratislavaDen.sk

Keďže k pivu tradične patrí dobré jedlo, počas Salónu bude pred Starou tržnicou už tradične Street food park so skvelými pagáčmi či nakladaným syrom.

Prvoradé zdravie a bezpečnosť

Organizátori podujatia si veľmi potrpia na to, aby alkohol nepodávali osobám mladším ako 18 rokov. Prísny zákaz platí aj pre nalievanie alkoholu tehotným ženám. Okrem toho, organizátori zabezpečili odvoz pre návštevníkov zadarmo v elektromobile, aby sa vyhli riziku šoférovania pod vplyvom alkoholu.

Salón piva sa v Bratislave koná dvakrát ročne, na jar a na jeseň. Toto podujatie si zároveň získalo obľubu u českých susedov a koná sa každoročne aj v Prahe.

Salon piva.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk