Situácia ako z akčného filmu: Dobodaného muža priviezli pred nemocnicu a následne ušli

Nemocnica akademika ladislava derera kramare bratislava.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Zdravotníci v nemocnici na Kramároch zažili noc ako z akčného filmu o pouličných konfliktoch. Neznáma osoba priviezla zraneného muža pred nemocnicu a z miesta ihneď ušla.

Poriadne kuriózna situácia nastala v Nemocnici na Kramároch ešte počas víkendu. Neznáma osoba vyložila pred urgentným príjmom na bratislavských Kramároch vyložila dobodaného muža a z miesta ušla. Informoval o tom portál topky.sk.

Ako uvádza portál, zvláštne na prípade je aj to, že na mieste zostalo auto so zahraničnou poznávacou značkou, v ktorom muža priviezli. Ako o prípade informoval portál noviny.sk, pred nemocnicou zastavilo vozidlo a vyhodili z neho zraneného muža. „Ďalšia osoba následne odišla, no na mieste malo zastať auto so zahraničným evidenčným číslom,“ informujú noviny.sk

Zranený muž mal pritom viacero hlbokých bodných poranení. Mal však šťastie v nešťastí a všetky bodné rany minuli životne dôležité orgány a nemusel teda podstúpiť operáciu.

O prípade vie aj polícia a zaoberá sa jeho vyšetrovaním. „Môžeme potvrdiť, že boli policajti tretieho bratislavského okresu vyslaní do nemocnice na Limbovej ulici na preverenie oznámenia, kde mal byť privezený muž s viacerými zraneniami. Na základe preverenia oznámenia a vykonaní potrebných úkonov vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III začal trestné stíhanie za zločin ublíženia na zdraví,“ informovala portál Topky polícia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk