ŠK Slovan Bratislava angažoval brankára Jána Muchu. Podpísal štvorročnú zmluvu

Ján Mucha
SITA

Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Mucha sa stal novou posilou ŠK Slovan Bratislava, s vedením „belasých“ sa účastník MS 2010 v JAR dohodol na štvorročnej zmluve.

Vedenie ŠK Slovan Bratislava pred blížiacim sa štartom nového súťažného ročníka 2014/2015 plní svoje plány deklarované pred začiatkom letného prestupového obdobia, keď oznámilo ambíciu získať posilu do každej formácie.

Do mužstva 24-násobného česko-slovenského a slovenského majstra prichádza jeden z najlepších brankárov v ére samostatnosti Slovenska, dlhoročný reprezentant, jeden z hlavných strojcov postupu slovenskej reprezentácie na MS 2010 a následne do osemfinále záverečného turnaja Ján Mucha.

„Je to bez pochýb najlepší brankár, akého Slovensko malo za posledné roky. Veľa si od neho sľubujeme aj z hľadiska jeho bohatých skúseností. Určite bude jedným z lídrov nášho mužstva na ihrisku i v kabíne. Slovenskému futbalu môže len pomôcť, keď sa do našej ligy vracajú futbalisti ako Robo Vittek či Jano Mucha, ktorí v zahraničí veľa dokázali. Teraz budú vzormi pre našich mladých hráčov a verím, že aj lákadlom pre fanúšikov,“ citovala oficiálna internetová stránka Slovana slová viceprezidenta klubu Ivana Kmotríka ml.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk