Škôlka na Majerníkovej v Karlovej Vsi bude mať novú strechu, poslanci schválili zmenu rozpočtu

Škôlka na Majerníkovej

Materská škola na Majerníkovej dostane novú strechu, informovala o tom mestská časť. Ako uvádza Karlova Ves, budova MŠ, ktorá sa nachádza na Majerníkovej 11, je v prevádzke už 25 rokov, pričom rovnako stará je aj strecha. Tá vykazuje známky opotrebenia a podľa slov Karlovej Vsi je jej rekonštrukcia nevyhnutná.

„Prioritou mestskej časti je aj v tomto prípade čo najefektívnejší priebeh rekonštrukčných prác, preto sa rozhodla pristúpiť k celkovej rekonštrukcii strešnej krytiny nad celou škôlkou. Po rekonštrukcii strechy pristúpi Karlova Ves aj k rekonštrukcii bleskozvodu,“ uvádza sa na webe Karlovej Vsi.

Táto bratislavská mestská časť zároveň dodáva, že dôležitosť rekonštrukcie strechy si uvedomujú aj poslanci miestneho zastupiteľstva, práve tí podporili zámer zveľadenia majetku mestskej časti, a to zmenou rozpočtu navýšením kapitálových výdavkov pre MŠ Majerníková 11 o 60-tisíc eur.

„Rekonštrukcie strechy a bleskozvodu budú realizované cez pripravované verejné obstarávania,“ doplnila záverom Karlova Ves.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk