Skupina osôb vykradla klenotníctvo bez toho, aby si to niekto všimol. Poznáte ich?

Kolaz bratislava kradez.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Informácie môžete poskytnúť aj osobne na akomkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na profile polície na Facebooku.

Policajti prvého bratislavského okresu intenzívne vyšetruje krádež vzácnych šperkov, ktorú páchatelia spáchali v klenotníctve na Námestí SNP dňa 27. októbra 2023 okolo 16.00 hod. Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil voľne vystavený tovar vrátane drahých kameňov, ako sú drahokamy, brilianty.

Šlo o šperky z bieleho, žltého a rhodiového kovu, v celkovej hodnote 9 926 eur. Lúpež prebehla bez povšimnutia a bez použitia násilia. Polícia vyzýva verejnosť k spolupráci pri identifikácii osôb na fotografiách, ktoré sú podozrivé z tohto činu.

Ak máte akékoľvek informácie o totožnosti týchto osôb, ich súčasnom pohybe alebo pobyte, kontaktovať môžete políciu na čísle 158. Informácie môžete poskytnúť aj osobne na akomkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na profile polície na Facebooku.

Vaša spolupráca môže byť kľúčová pri odhalení páchateľov a návrate ukradnutých hodnotných šperkov späť majiteľom. Každý kúsok informácie môže prispieť k vyriešeniu tejto kauzy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk