Slávnosti vína 2019 v Záhorskej Bystrici: Aj tento rok sa môžete tešiť na prezentáciu domácich i zahraničných vín

Zahorska bystrica slavnosti vina.jpg
Foto: Záhorská Bystrica

Staňte sa aj tento rok degustátormi vín na Slávnostiach vína v Záhorskej Bystrici.

V Záhorskej Bystrici sa na Námestí Rodiny v sobotu 12. októbra uskutočnia pod veľkým párty stanom Slávnosti vína. Návštevníci a milovníci vína sa tu stretnú o 16.00 hod., aby sa na pár hodín stali degustátormi. Po prvýkrát sa podujatie uskutočnilo v roku 2009 a odvtedy sa tu každoročne prezentujú rôzne značky slovenských aj zahraničných vinárov.

Okrem rôznych druhov vín z niekoľkých krajín sa pod stanom objavia aj stánky s občerstvením. ento rok si organizátori pripravili súťaž o najchutnejší doma pečený chlieb. Sprievodnými akciami sú aj dve výstavy, jedna predstaví vinohradnícke potreby a druhá obrazy členov Artklubu OZ arte.via zo Stupavy. Pre najmenších bude pripravený detský kútik pre najmenších je už samozrejmosťou.

Slávnosti vína spríjemnia aj členovia Cimbalovej hudby Dudíci a program bude moderovať Veronika Hatala. Program taktiež pokračuje aj v nedeľu a to programom pre deti. Pod párty stanom nastane Hudobné jašenie! Popoludnie s hudbou začína o 15.00 hod. Hudobno – zábavný program zabezpečilo Občianske združenie Hlas nádeje. Príjemnú atmosféru určite dotvorí aj Bratislavské kultúrne a informačné stredisko so svojim Hravým miestom.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom