Slovan Bratislava bude doma hrávať počas pracovných dní od 18.30 hod.

HOKEJ KHL: Bratislava - Jaroslav¾
ilustračné: SITA

Fanúšikovia hokejového Slovana Bratislava si už zvykli, že domáce súboje „belasých“ v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa v pracovných dňoch začínali o 19. hodine. Od sezóny 2018/2019 však prichádza k zmene.

Ako informuje oficiálny web Slovana, súboje na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu budú mať úvodné buly už o 18.30 hod. „Veríme, že cestu na náš Zimný štadión si tak nájdu v týždni vo väčšom počte aj rodiny so školopovinnými deťmi, pre ktoré skončí zápas v priaznivejších večerných časoch. Zároveň sa aspoň čiastočne zlepší logistika a dopravné možnosti pre tých fanúšikov, ktorí na zápasy cestujú z priľahlých miest v regióne,“ uvádza sa na internetovej stránke HC Slovan.

Nemení sa úvod domácich stretnutí Slovana počas víkendových a sviatočných dní, dovedna takých trinásť súbojov sa začne o 17. hodine. „Vyhoveli sme väčšine svojich fanúšikov, ktorí v každoročnom posezónnom prieskume vo veľkej časti preferovali možnosť skorších začiatkov domácich duelov počas pracovného týždňa. Na základe toho vedenie klubu navrhlo príslušnému oddeleniu KHL v Moskve zmenu hracieho času, ktorá bola v týchto dňoch schválená,“ informuje Slovan.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk