Slovan Bratislava prišiel o zlatého partnera

Slovan Bratislava, hokej
SITA

Hokejový Slovan Bratislava stále nemá jasno, či bude v sezóne 2015/2016 štartovať v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige alebo v slovenskej extralige.

Slovan Bratislava prišiel o jedného z partnerov – spoločnosť Transpetrol.

„Po oznámení zo strany HC Slovan Bratislava v uplynulých týždňoch o nejasnostiach, resp. o prípadnej neúčasti klubu v súťaži KHL ide preto zo strany spoločnosti Transpetrol v súvislosti s ukončením predmetnej spolupráce o odôvodnený krok,“ uvádza sa v správe.

„V prípade, že by Slovan Bratislava bol naďalej účastníkom súťaže KHL a adresoval by ponuku na spoluprácu v oblasti marketingu či reklamy s dostatočným predstihom, na základe mimoriadne pozitívnych výsledkov a skúseností, ktoré jej partnerstvo v rámci KHL prinieslo najmä v oblasti obchodu a komunikácie s obchodnými partnermi z Ruska, by sme pravdepodobne uvažovali o ďalšej spolupráci. Účasť Slovana Bratislava v domácej či inej ligovej súťaži nie je z pohľadu potrieb spoločnosti či možností marketingovej a obchodnej spolupráce taká príťažlivá ako účasť v KHL,“ píše spoločnosť v správe.

Hokejový Slovan Bratislava stále nemá jasno, či bude v sezóne 2015/2016 štartovať v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige alebo v slovenskej extralige. Definitíva by mala padnúť do žrebu najvyššej domácej hokejovej súťaže – t.j. v druhej polovici júna.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk