Slovan naďalej bez prehry, na Pasienkoch remizoval s Ružomberkom

FUTBAL FL: Bratislava - Ružomberok

ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 1:1 (0:1)

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava doma na Pasienkoch remizovali s Ružomberkom 1:1 v sobotňajšom stretnutí 16. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 a v aktuálnom ročníku sú naďalej bez prehry. Hostia sa ujali vedenia koncom prvého polčasu, keď sa v drese „ruže“ presadil Kristi Qose. „Belasím“ sa po zmene strán napriek hernej prevahe podarilo iba vyrovnať, keď jediná strela domácich do priestoru bránky v druhom polčase od Dávida Holmana zo 75. min skončila za bránkovou čiarou.

Futbalová Fortuna liga 2018/2019 – 16. kolo – sobota:

Góly: 75. Holman – 44. Qose, ŽK: 66. J. Maslo, 90. R. Kružliak, 90.+ Macík (všetci Ružomberok), rozhodovali: Glova – Bobko, Ádám, 500 divákov

Zostavy:
Slovan: Greif – Apau, Bajrič, Božikov, Suchockij – Ljubičič (89. Saláta), De Kamps (66. V. Savičevič) – Dražič (79. D. Strelec), Holman, Moha – Čavrič
Ružomberok: Macík – Jonec, D. Kružliak, J. Maslo, F. Twardzik- Qose, M. Kochan – Gál-Andrezly, D. Takáč (77. Mustedanagič), T. Kostadinov (89. Kmeť) – Gerec (82. R. Kružliak)

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.