Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ilustračné: depositphotos.com
21. októbra 2018 ŠportFutbal od BratislavaDeň.skSITA Diskusia()

Slovan otočil zápas a triumfoval na Pasienkoch nad Zlatými Moravcami

ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 3:1 (2:1).

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava dosiahli na Pasienkoch nad hráčmi FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble víťazstvo 3:1 v sobotňajšom stretnutí 12. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019. Zverenci Martina Ševelu duel otočili z nepriaznivého stavu vo svoj prospech. V 18. min otvoril skóre z pokutového kopu stredopoliar hostí Tomáš Ďubek. O desať minút neskôr vyrovnal slovinský kanonier Andraž Šporar a ešte v prvom polčase poslal „belasých“ do vedenia Rharsalla Moha. Triumf domáceho tímu poistil v 71. min z penalty druhým zásahom Šporar. Slovan v aktuálnej sezóny Fortuna ligy ešte neprehral a s 30 bodmi je na čele tabuľky. Zlaté Moravce majú sedem bodov a sú na 11. priečke iba o skóre pred Senicou.

Futbalová Fortuna liga 2018/2019 – 12. kolo – sobota:

ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 3:1 (2:1)
Góly: 28. a 71. Šporar (druhý z pok. kopu), 33. Moha – 18. Ďubek (z pok. kopu), ŽK: 17. Bajrič, 64. Ljubičič – 25. Richtárech, 40. Ďubek, rozhodovali: Ziemba – E. Weiss, Hrmo, 1160 divákov

Zostavy:
Slovan: Greif – Apau, Bajrič, Božikov, Suchockij – Ljubičič, de Kamps (69. Čavrič) – Holman (84. V. Savičevič) – Moha, Šporar, Dražič
Zlaté Moravce-Vráble: M. Krnáč – Čögley, Práznovský, Banovič, Chren (86. K. Karlík) – Ewerton Paixao da Silva, Richtárech (77. Dimitrijevič), Ľupták, Brašeň – Ďubek (70. Duga) – Ľ. Urgela