Slovenský futbalista David Strelec predĺžil o 5 rokov zmluvu s účastníkom najvyššej domácej súťaže ŠK Slovan Bratislava

David strelec slovan.jpg

Talentovaný útočník podpísal kontrakt s „belasými“ v deň osemnástych narodenín.

Teším sa, že David Strelec zostáva súčasťou Slovana Bratislava aj v novej ére na Tehelnom poli. Jeho udržanie bolo pre nás jednou z priorít. Nebolo to jednoduché, pretože o jeho služby bol obrovský záujem zo strany zahraničných klubov,“ uviedol generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. pre oficiálny klubový web. Podľa Kmotríka mali o Strelca záujem naozaj elitné európske tímy.

O Davida sa zaujímalo viacero klubov, hovoríme o tímoch z prvej štvorky či päťky z anglickej alebo nemeckej ligy. Počas posledných troch – štyroch mesiacov sme vyvíjali maximálne úsilie, aby sme ho udržali v našom klube. Fakt, že David zostáva u nás, vnímam ako ukážku, že klub ide správnym smerom,“ doplnil Kmotrík ml.

Čerstvo osemnásťročný Strelec je odchovancom bratislavského Slovana. Doposiaľ odohral za A-tím „belasých“ osem stretnutí, dal v nich dva góly. Je tiež súčasťou slovenskej reprezentácie do 21 rokov. „Novú päťročnú zmluvu vnímam ako vyjadrenie veľkej dôvery zo strany klubu, ktorú sa budem snažiť splatiť. Mám veľkú motiváciu bojovať o svoje miesto v zostave, i keď viem, že v silnej konkurencii to nebude jednoduché a nikto nemá nič isté. Dnes sa mi splnil jeden zo snov, a verím, že si v drese Slovana splním aj ďalšie sny a túžby. Som pripravený dokázať, že mám na to, aby som sa presadil v prvom tíme Slovana Bratislava,“ vyjadril sa Strelec k podpisu nového kontraktu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk