Slovenský pohár v zimnom plávaní: pridajte sa tiež medzi odvážlivcov a ľadové medvede

Plavanie ladove medvede.jpg

Zima odvážlivcov nezastaví, ľadové medvede z OZ Veľká voda srdečne pozývajú všetkých športových nadšencov na najchladnejší zážitok roka – 5. ročník Slovenského pohára v zimnom plávaní.

Pridajte sa aj vy k odvážnym plavcom a nechajte sa uniesť zimným adrenalínom na jazere Nové Košariská v Dunajskej Lužnej. Pripravte sa na jedinečný športový zážitok, ktorý vás zahreje uprostred zimy. Slovenský pohár v zimnom plávaní je opäť tu, a to v sobotu 20. januára 2024 od 8.00 do 17.00 hod.

Výzva je otvorená všetkým, ktorí majú odvahu postaviť sa studenej vode a zažiť zimný adrenalín. Súťaže sú rozdelené podľa pohlavia a veku. Plavci si môžu vyberať z rôznych disciplín vrátane pretekov prsia na 50 m a 100 m, a voľný štýl na 50 m, 100 m, 250 m, 500 m, 750 m a 1000 m. Tento športový festival necháva priestor pre jedinečné plavecké výkony a súboje.

Všetci odvážlivci sa môžu registrovať online na tejto webovej stránke do 18. januára 2024. Nájdete tam všetky potrebné informácie, vrátane cenníka. Pripravte sa na vzrušujúce chvíle, ktoré vám ponúkne Slovenský pohár v zimnom plávaní. Nezabudnite si zahriať telo predtým, ako sa pustíte do studenej vody a ukážte svoje plavecké umenie v tomto zimnom športovom šlágri.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk