V sobotu dôjde ku krátkodobej výluke MHD na Jesenského a Rázusovom nábreží

Rázusovo nábrežie, chodcovia
ilustračné: SITA

V sobotu 19. augusta  medzi 12.30 a 14.00 hod. Bude z dôvodu konania sa kultúrneho poduajtia vylúčená premávka električiek liniek 4 a 8 cez Jesenského a Rázusovo nábrežie a vylúčená premávka autobusov liniek 28 50 a 70 na nábreží. Uviedol to portál imhd.sk.

Takto budú premávať dotknuté linky:

Linka 4 bude v centre premávať obojsmerne cez tunel a Kapucínsku. Obojsmerne neobslúži zastávky Chatam Sófer až Nám. SNP.

Linka 8 bude premávať po svojej trase v úseku Ružinov – Blumentál, ďalej bude pokračovať po trase linky 2 na Hlavnú stanicu. Neobslúži zastávky STU až Šafárikovo námestie.

Linka 28 bude jazdiť po skrátenej trase z Devínskej Novej Vsi po Most SNP a späť. Nástupište a výstupište pod mostom bude spoločné s linkou 29. Linka neobslúži zastávky Nové SND a Malá scéna.

Linka 50 pôjde v smere k OD Slimák medzi zastávkami Aupark a Wüstenrot obchádzkou cez Most Apollo, pričom zastaví na zastávkach Farského (na Bosákovej ul.), Most Apollo a Panorama City. Neobslúži zastávky Most SNP a Malá scéna.

Linka 70 bude jazdiť po skrátenej trase z Podunajských Biskupíc po Malú scénu, pričom výstupište bude na Krupkovej ul. (ako linka 78) a nástupište na zastávke Malá scéna (v smere do Podunajských Biskupíc). Neobslúži terminál Most SNP.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk