Znásilnenie v Petržalke: Našli nezvestnú 22-ročnú Soňu. Čo sa stalo?

Kolaz bratislava zena napadnutie policia.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages, KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Bratislavská polícia začala trestné stíhanie v prípade zmiznutej 22-ročnej Soni, ktorú našli v blízkosti nemocnice Antolská v Petržalke.

Bratislavská polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenia v prípade nezvestnosti 22-ročnej Soni P., ktorú vypátrali v pondelok 11. septembra o 6.30 v blízkosti nemocnice Antolská v Petržalke.

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, prípad si prevzal krajský vyšetrovateľ. Nezvestnosť mladej ženy oznámili v nedeľu 10. septembra a pátrali po nej celú noc, až do rána. Bližšie informácie poskytnú, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Nové informácie od televízie JOJ odhaľujú, že v deň zmiznutia nastúpila na autobus číslo N95 na Zochovej ulici. O 3.40 hod. vystúpila na zastávke Záporožská (Petržalka) približne 150 metrov od miesta, kde žila.

Našli ju s reznými ranami a bola intoxikovaná. Zdravotníci ju našli pri svojej ceste do práce a následne kontaktovali políciu. Momentálne podľa zistení redaktorky Nicol Richterovej z noviny.sk nie je plne pri vedomí, čo je pravdepodobne spôsobené intoxikáciou. Pravdepodobne útočník jej mal spôsobiť niekoľko rezných poranení na tele. Pomoc mladej študentke má poskytnúť aj IP-čko.

Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff vyzýva prípadných svedkov, ktorí v pondelok 10. septembra medzi 3.00 a 4.00 zaznamenali podozrivú osobu v blízkosti predajne Terno, resp. v blízkosti domova seniorov na Vilovej ulici, prípadne týmto úsekom prechádzali vozidlom s kamerovým záznamom, aby kontaktovali políciu na telefónnom čísle 158, formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne osobne na ktoromkoľvek oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk