Šokujúci incident: Agresívny Bratislavčan napadol chlapca s otcom a napokon aj policajtov

Muž putá polícia zatknutie pohorsenie
Foto: ilustračné, GettyImages

Agresívny muž sa rozhodol riešiť susedské spory po svojom. Napadol maloletého chlapca, jeho otca a dokonca i privolaných policajtov.

Policajti v Bratislave riešili v uplynulých dňoch neuveriteľný incident. Agresívny muž nevedel čo so sebou, mlátil všetkých okolo seba. Koncom minulého týždňa sa podľa informácii od polície udiali nepríjemné udalosti na Bieloruskej ulici v Bratislave, keď 35-ročný Peter R. z Bratislavy napadol susedov a následne aj policajta.

Hliadka policajtov druhého bratislavského okresu bola vyslaná na základe oznámenia o napadnutí maloletého chlapca. Po príchode na miesto zistili, že Bratislavčan Peter udrel maloletého zovretou päsťou do tváre. Následne, v prítomnosti policajtov, sa útočník nezadržateľne pustil do otca chlapca a aj do jedného z prítomných policajtov.

Policajti využili svoje zákonné oprávnenie a pokúsili sa mu nasadiť služobné putá, no muž pokračoval v agresívnom správaní. „Úderom päsťou do tváre napadol, aj jedného z policajtov. Policajt pri tomto napadnutí utrpel zranenie vyžadujúce si ošetrenie v zdravotníckom zariadení,“ uviedla polícia. Nakoniec bol obmedzený na osobnej slobode za využitia donucovacích prostriedkov.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva a útoku na verejného činiteľa. Na základe pokynu sudcu Mestského súdu v Bratislave bol Peter R. umiestnený do väzby, kde bude čeliť vyšetrovaniu a potenciálnym právnym následkom obvinení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk