Šokujúci incident v Mlynskej doline: Mladíka zbili agresívni študenti, nezastali sa ho ani dievčatá

Bitka internáty
Foto: Google maps, Gettyimages - koláž BratislavaDen.sk

Študent našťastie neskončil v nemocnici. Žiada svedkov incidentu, aby sa ozvali a dosvedčili, ako všetko prebiehalo.

Študentským mestečkom poriadne otriasol nočný incident, ktorý sa odohral z utorka 5. marca na stredu 6. marca nadránom pod parkoviskom UpeCe. Jeden zo študentov bratislavskej univerzity sa chcel s kamarátom zabaviť v miestnom klube, avšak namiesto toho si odniesol zranenia a obrovský šok.

Napadnutý študent opísal celý incident na študentskej Facebookovej skupine a hľadá svedkov. Podarilo sa nám s ním spojiť. Vzhľadom na citlivosť celého prípadu nebude uverejnené jeho meno. Pre zrozumiteľné vykreslenie príbehu ho volajme Martin.

Bitku si natáčali

Martin sa bol s kamarátom zabávať v miestnom klube v Mlynskej doline. Na diskotéke si všimol, že istý študent je s partiou agresívny voči inému chlapcovi. Martin s kamarátom zakročili a agresívnu skupinu oddelili od chlapca, aby sa nestrhla bitka. Hlavný agresor skupiny je podľa Martina študentom Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave.

Agresívna partia sa však zamerala na nich dvoch, pokrikovala a uštedrila im menší úder do tváre. Martin následne zavolal SBS, ktorá vyviedla agresorov von z podniku. Je dôležité spomenúť, že v danej partii sa nachádzali aj dievčatá.

Keď vyšiel Martin s kamarátom pred podnik, stále tam postávala agresívna skupina. „Dievčatá boli tiež slovne na nás agresívne, že prečo provokujeme. Pritom sme sa chceli dostať len v pokoji domov. Dievčatá nám povedali, nech ideme domov, že ho (hlavného agresora) udržia, lenže neudržali a rozbehol sa za nami,“ opísal pre BratislavaDen.sk.

Následne došlo k strašnej bitke. Martin sa krčil na zemi a rukami si kryl tvár. Ostatní študenti z agresívnej partie mu priniesli bundu. Následne Martin zavolal políciu, ktorá mu povedala, aby prešiel k rampám mimo akademickej pôdy.

Keďže stratil niekde na zemi okuliare, v tme sa mu ťažko orientovalo. Pri rampe ho však opäť našla agresívna skupina, začala ho naháňať a druhýkrát napadla. „Keď ma zhodili na zem, v šoku som začal kričať a v ten moment ma dievčatá z ich skupiny začali natáčať a zabávali sa na mne,“ opisuje chvíle hrôzy Martin. Na záver ho niekto ešte dvakrát opľul a agresori utiekli pár minút pred príchodom polície.

Parkovisko UpeCe
Parkovisko pod UpeCe, kde sa odohral incident. Foto: Google maps

Obrovský šok

Martin bol schúlený na zemi a utrpel obrovský šok. Našli ho dvaja študenti medicíny, ktorí sa ho snažili upokojiť do príchodu polície a rýchlej zdravotnej služby. Utrpel ľahké zranenia od tváre až po pás. Prevoz do nemocnice nebol nutný.

Polícia mu vysvetlila, že k nahláseniu incidentu potrebuje svedkov alebo kamerový záznam, inak je šanca, že sa nájde vinník, veľmi malá. Martin žiada svedkov, aby sa ozvali a dosvedčili, čo sa v daný večer udialo.

„Bolo tam naokolo dosť ľudí, ktorí sa na mne zabávali, niektorí si aj točili video. Ak ste to videli alebo niekoho, kto to videl, poznáte, ozvite sa prosím,“ vyzýva. V prípade poskytnutia informácií k incidentu môžete napísať na e-mail incident-mlyny@proton.me.

Napadnutý študent na záver dodáva, že vie meno hlavného agresora. Dopočul sa o ňom, že je problémový a v minulosti sa mal správať agresívne už na viacerých akciách.

Bitka internáty
Status opisujúci incident. Foto: Facebook/Mladosť ~ Šturak ~ Átriaky ~ Manželáky

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk