Šokujúci nález: Polícia objavila v obci mŕtveho novorodenca, žena ho mala porodiť do toalety

Policia auta umrtie.jpg

Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave v súčasnosti preverujú okolnosti nálezu tela novorodenca bez známok života.

Policajti v Bratislavskom kraji riešia citlivý prípad nálezu mŕtveho novorodenca v jednej z obcí okresu Malacky. Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave v súčasnosti preverujú okolnosti nálezu tela novorodenca bez známok života, ku ktorému došlo v jednej z obcí v okrese Malacky, informovala polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.

Tragédia sa mala podľa portálu Nový čas odohrať v obci Gajary, kde mladá žena porodila dieťa. Podľa informácii malo ísť o pôrod už mŕtveho dieťaťa do toalety, detaily však bude vyšetrovať polícia.

Ako informoval portál Plus jeden deň, žena sa mala doma nachádzať len so svojím otcom, ktorý mal následne po pôrode vyhodiť do smetného koša telíčko aj placentu. Podľa inej verzie mala v koši skončiť len placenta.

Rodičku previezla polícia na výsluch. „Operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky vyslalo ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci k 20-ročnej žene, ktorá porodila v domácom prostredí. Záchranári ju s popôrodnými komplikáciami transportovali do nemocnice v Bratislave. K ďalším podrobnostiam sa vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme vyjadrovať,“ priblížila pre portál hovorkyňa operačného strediska Petra Klimešová.

Na mieste sa nachádzali tri policajné autá, čo vyvolalo záujem okolia. „Býva tam viacgeneračná rodina. Mali aj dcéry, zhruba dvadsiatničky. Jedna z nich bola tehotná, ale to je všetko, čo o tom vieme,“ prezradili reportérom Nového Času susedia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk