Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
účes
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
11. januára 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skBSK, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

SOŠ Svätoplukova sa ako jediná škola zo Slovenska zapojila do projektu LDV TOI

V novembri 2015 bol ukončený dvojročný projekt Hair Leonardo da Vinci – Transfer inovácií, určený stredným kaderníckym školám. Do projektu bola zapojená len jedna slovenská škola, a to Stredná odborná škola na Svätoplukovej, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Do projektu, ktorý sa začal 1. októbra 2013 a skončil sa 31. októbra 2015, boli zapojené školy z Českej republiky, Fínska a bratislavská SOŠ na Svätoplukovej. Projekt bol zameraný na podporu inovatívnych prístupov v odborne zameranom jazykovom vzdelávaní v odboroch kaderník a kozmetik.

„Hlavnými výstupmi projektu je 18 kvalitných učebníc odbornej angličtiny a nemčiny pre 1. až 3. ročník, pracovné zošity, učebnice a metodiky pre učiteľov, kombinované s 600 interaktívnymi výučbovými obrazovkami štrukturovanými do LMS a podporované online odborným interaktívnym slovníkom,“ vysvetlil riaditeľ Odboru školstva, mládeže a športu BSK Roman Csabay.

V súčasnosti prebieha vypracovanie finálnej správy pre Národnú agentúru pre európske projekty v Českej republike, finančných podkladov, podkladov k obsahovej časti projektu, které zahŕňajú i rozšírenie projektu v rámci nášho partnerstva.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X