Špeciálna nedeľná prechádzka pre rodiny s deťmi prinesie zábavu s rozprávkami

Bratislava rozpravkove rande s mestom.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages

Celá trasa je bezbariérová, takže sa môžete tešiť na príjemný rodinný čas bez obáv.

Rodinná nedeľná vychádzka ako tradičný rituál plný radosti a zábavy, sa tentoraz stáva ešte špeciálnejšou vďaka prítomnosti postavičiek zo zimných a vianočných príbehov. Počas výletu po meste má každá z rozprávkových postavičiek pripravenú špeciálnu aktivitu, ktorá nielen zahreje ich telá, ale aj precvičí ich malé hlavičky.

S každou aktivitou spojenou s mestskými pamiatkami bude naviazaná malá výzva. Deti môžu za každý splnený cieľ zbierať pečiatky. Po vyzbieraní pečiatok ich čaká príjemné prekvapenie.

Výlet je prispôsobený aj pre najmenších členov rodiny. Sprevádzať vás bude Zuzana Tomčániová. Celá trasa je bezbariérová, takže sa môžete tešiť na príjemný rodinný čas bez obáv.

Vstup je voľný, no kvôli obmedzenému počtu účastníkov je potrebné sa vopred zaregistrovať prostredníctvom tohto registračného formulára. Po úspešnej registrácii dostanete informácie o mieste stretnutia e-mailom. Výlet sa uskutoční v nedeľu 17. decembra o 16.00 hod.

Nezabudnite si rezervovať čas na túto výnimočnú udalosť a pridajte sa k nám na nezabudnuteľnej nedeľnej vychádzke plnej dobrodružstva a radosti. Čaká vás isto skvelý zážitok pre celú rodinu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk