Špeciálne valentínske Menu na víkend. Viete, čo všetko sa bude diať?

valentín, ruže, kniha
pixabay.com

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Láska na dvakrát

Večer so svojou polovičkou môžete stráviť aj pri dobrom filme. V piatok o 18.15 hod. uvidíte v Kine Lumière filmovú klasiku Bonnie a Clyde – skutočný príbeh legendárnej dvojice milencov a bankových lupičov na úteku. O 20.15 hod. bude na programe film Takí normálni zabijaci. Príbeh mladých milencov Mallory a Mickeyho je plný lásky, ale aj mŕtvych.

Svadobný veľtrh a Interbeauty

V piatok a v sobotu sa v Incheba Expo Aréne dozviete všetko o svadbe, o tom, čo je v súčasnosti moderné a čo sa nosí. Čakajú vás hudobné predstavenia i módne prehliadky. Piatok bude patriť kráse – získate prehľad o produktoch a službách skrášľovania dostupných na slovenskom trhu. Nechajte sa inšpirovať.

Festival varených vín

Tradičné aj chuťou netradičné varené vína zahrejú každého, kto navštívi v sobotu JM Vinárstvo Doľany a ich Festival varených vín. V tomto ročnom období dobre padne pár hrejivých dúškov korenistého vareného vína, ktoré spoľahlivo rozprúdi krv v žilách a zahreje celé telo. Sprievodnými akciami budú Zimný dogtrekking a ochutnávka zabíjačkových špecialít.

Retro burza

Skôr než Amor zasiahne vaše srdce, nechajte sa zasiahnuť tvorbou slovenských dizajnérov a handmade tvorcov z portálu SAShE.sk. Na valentínskej Retro Burze vás čakajú originálne výrobky od náušníc, čeleniek, brošní a prsteňov, cez oblečenie pre dospelých i detičky až po platne či sladkosti, ktoré si zamilujete. Potešené budú aj chuťové bunky vďaka občerstveniu od Moje a šikovné ruky čaká kreatívny workshop. V sobotu od 10. do 17. hodiny ste vítaní v KC Dunaj.

Láska je láska

Kontakt na lásku a všetko o problematike lásky a vzťahov je možné sa dozvedieť v sobotu v kaštieli Veľký Biel na valentínskych nočných prehliadkach s podtitulom Láska je láska. Herecké omamné šípy lásky budú strieľať členovia divadelnej skupiny teatro ORLUS o 19. a 20. hodine. Výťažok zo vstupného bude venovaný na záchranu kaštieľa Veľký Biel.

Swingový Valentín

V sobotu o 19. hodine sa v legendárnom klube Véčko začne zaujímavý večer. Živá hudba swingového orchestra Fats Jazz Band, módna prehliadka originálneho dobového oblečenia v podaní Prvorepublikovej módy, tanečný workshop a tanečné ukážky od lektorov tanečnej školy B-Swing. Oblečte sa dobovo a preneste sa do éry tančiarní v 20. až 40. rokoch minulého storočia. Dress code nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.

Beatles Valentín

Beatles Valentín s najlepšou kapelou na svete interpretujúcou legendárnych The Beatles – The Backwards. Príďte si vychutnať nevšedný hudobný zážitok, ktorý vás vráti do obdobia 60. rokov. Rokov lásky, rock n rollu, do rokov, keď jedna kapela pobláznila celý svet. Akcia sa uskutoční v nedeľu o 17. hodine v Teatro Wüstenrot – Gedur.

Madame de Pompadour

V nedeľu o 19. hodine Divadlo Nová scéna uvedie muzikál o najznámejšej milenke kráľa Ľudovíta XV, o láske, žiarlivosti a dvorných intrigách. Príbeh ženy, ktorú mnohí milovali a obdivovali ale aj nenávideli a preklínali. Muzikál Madame de Pompadour je o láske, sexe a zhýralosti doby. Je však aj o mocenských hrách, intrigách na kráľovskom dvore a žiarlivosti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk