Speváčka Zaz opäť vystúpi v Bratislave. Už má 20 strán požiadaviek

francúzska speváčka Zaz
SITA/AP

Francúzska speváčka Zaz chce počas návštevy Bratislavy jesť strieborným príborom. Tridsaťpäťročná interpretka vystúpi 4. decembra v Incheba Expo Aréne a jej manažment už organizátorom poslal 20 strán požiadaviek. V nich sa sústredili najmä na výber jedál, keďže Zaz je celiatička.

Do šatne si vyžiadala napríklad šalát bez pšenice, koláče bez lepku a laktózy, bezlepkové pivo a cestoviny, ale tiež čerstvý zázvor či hrniec čerstvého tymiánu,“ prezradil Karol Jagoš z agentúry Trio Production. Speváčka chce strieborné príbory aj pre členov kapely, ktorí si budú môcť vychutnávať aj kvalitné vína, kávu, biopotraviny či vegetariánske jedlá.

V šatni hlavnej hviezdy má byť pripravený pohodlný gauč, kreslá, veľké zrkadlo a zelené rastliny. Každý z 26 členov jej sprievodu bude mať vlastnú izbu v štvorhviezdičkovom hoteli s vysokým ratingom, fitness a wellness, pričom samotná Zaz bude bývať v apartmáne. Skupina by pred koncertom rada ochutnala aj slovenské špeciality.

Zaz je vo Francúzsku naozajstnou celebritou a jednou z najrezonujúcejších umelkýň posledných rokov. Nesmierne nás teší, že prijala naše pozvanie vystúpiť v Bratislave a urobíme všetko pre jej maximálny komfort,“ dodal Jagoš.

Zaz, vlastným menom Isabelle Geffroy, začínala hudobnú kariéru v roku 2001 v bluesovej kapele Fifty Fingers. V roku 2010 vydala debutový, eponymný album, z ktorého ponúkla single Je veux, Le long de la route, La fée a Éblouie par la nuit. Na nahrávke sa podieľal aj jej francúzsky kolega Raphaël Haroche. O rok neskôr uviedla na trh živák Sans tsu tsou Live Tour, po ktorom nasledovala druhá štúdiovka Recto Verso (2013) so singlami On ira alebo Si. Vlani vydala album Paris, na ktorom spolupracovali aj šansonier Charles Aznavour či americký producent Quincy Jones.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk