Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pracovnici centra gyn fiv_zdroj foto gyn fiv 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: GIN-FIV, cestakdietatu.sk
7. decembra 2018 Zdravie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Špičkové laboratórne prístroje by im mohli závidieť aj veľké centrá v zahraničí

Odborné pracovisko pre liečbu gynekologických problémov a pre liečbu neplodnosti so sídlom v Bratislave oslavuje.

Počas svojej existencie vyriešilo mnoho náročných prípadov a pomohlo otehotnieť mamičkám, ktoré priviedli na svet už viac ako 4000 bábätiek. Hŕstka Slovákov napreduje vďaka špičkovej technike a chuti neustále sa vzdelávať. O úspechu slovenských špecialistov sa povráva aj v zahraničí, ich kolegovia oceňujú najmä vysokú odbornosť a napredovanie.

Tím našich odborníkov je zárukou kvality, odbornosti a profesionality. Investujeme do neustále sa rozvíjajúcich technológií, vďaka čomu máme k dispozícii najmodernejšie prístrojové zariadenia. Naši pracovníci si kontinuálne zvyšujú svoje odborné znalosti s cieľom poskytnúť pacientom tú najkvalitnejšiu a najefektívnejšiu pomoc,“ vyjadril sa na margo úspechu MUDr. Peter Harbulák, PhD., odborný garant a vedúci lekár centra GYN-FIV.

Mudr. peter harbul├ik phd._gynekol├│g.jpg
zdroj foto: gyn fiv

Toto centrum denne pomáha pacientom už na troch pracoviskách v rámci Slovenska. Embryologické pracovisko v Bratislave ako jedno z prvých v Európe začalo pracovať so superinkubátorom pre embryá, s emryoscopom. Tento dánsky vynález nahrádza počas prvých piatich dní od oplodnenia vajíčka spermiou ženskú maternicu, umožňuje nerušený vývoj a delenie embryí, a teda aj vyššie šance na ich následné uhniezdenie sa v tele.

Pracovnici centra gyn fiv_zdroj foto gyn fiv.jpg
zdroj foto: gyn fiv

Pracovisko pre liečbu neplodnosti v Žiline nasleduje úspechy University of Pavia v Taliansku, ktorá zaviedla v gynekológii liečbu laserom. Unikátny laser pre gynekológiu v súčasnosti pomáha aj Slovenkám.

Do pozornosti zahraničných kolegov sa toto slovenské centrum dostáva viac od roku 2009, kedy sa stalo hlavným organizátorom a odborným garantom medzinárodných kongresov VITA NOVA. Tie umožňujú pravidelné stretnutia špecialistov pre liečbu neplodnosti z rôznych krajín, otvárajú priestor pre efektívne a kvalitné poznávanie najmladšej medicínskej oblasti prostredníctvom vzájomnej výmeny skúseností.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X