Spoločnosť OLO ponúka pracovnú príležitosť na plný úväzok pre vodičov zberových vozidiel

Odvoz odpadu, OLO
Foto: SITA

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) hľadá vodičov zberových vozidiel.

Ak chcete túto prácu, musíte spĺňať isté požiadavky, ktorými sú vodičské oprávnenie skupiny C, dobré orientačné schopnosti, samostatnosť a spoľahlivosť. V prípade, že nemáte požadované oprávnenia, spoločnosť ponúka aj možnosť uchádzať sa o pozíciu závozníka a po získaní potrebných oprávnení požiadať o preradenie na pozíciu vodiča.

V súčasnosti pracuje v OLO 398 zamestnancov, z toho 42 žien a 356 mužov, prevažne v robotníckych profesiách. Viac ako polovica zamestnancov pracuje v spoločnosti desať a viac rokov. Najviac zamestnancov (285) je vo veku od 31 do 55 rokov, najmenej (39) je vo veku do 30 rokov. 280 zamestnancov má stredné vzdelanie, 83 základné a 35 vysokoškolské vzdelanie. Priemerný vek zamestnancov je 44 rokov.

Takýto je plat a iné výhody, ktoré OLO ponúka

Spoločnosť ponúka novým šoférom množstvo výhod, ako napríklad práca na plný úväzok na dobu neurčitú, náborový príspevok 500 Eur, jedenkrát ročne zvýšenie základnej mesačnej mzdy o 3%, nadštandardná výška príspevku na stravovanie aj počas dovolenky v sume 4,80 Eur/deň, či príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky od 25 až do 100 percent.

Ďalšou výhodou, ktorú spoločnosť ponúka je aj bezplatné zabezpečenie aktualizácie vodičského oprávnenia, kvalifikačnej karty vodiča, zdravotnej a psychickej spôsobilosti a v prípade potreby aj zácvik so skúseným vodičom. Spoločnosť OLO informuje aj o ďalších bonusoch, ktorými sú pravidelný výplatný termín, bezplatné očkovanie proti hepatitíde a chrípke, celoročný bezplatný pitný režim, či odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Uchádzačom spoločnosť ponúka priemerný hrubý mesačný príjem 1 578 eur.

V prípade záujmu o prácu v spoločnosti OLO, je potrebné obrátiť sa priamo na oddelenie personálnych služieb telefonicky na 02/50 110 133 v pracovné dni od 8.00 do 15.00 hod., prípadne e-mailom na prokopova@olo.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk