Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Odvoz odpadu, OLO
ilustračné: SITA
7. marca 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Spoločnosť OLO ponúka pracovnú príležitosť na plný úväzok pre vodičov zberových vozidiel

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) hľadá vodičov zberových vozidiel.

Ak chcete túto prácu, musíte spĺňať isté požiadavky, ktorými sú vodičské oprávnenie skupiny C, dobré orientačné schopnosti, samostatnosť a spoľahlivosť. V prípade, že nemáte požadované oprávnenia, spoločnosť ponúka aj možnosť uchádzať sa o pozíciu závozníka a po získaní potrebných oprávnení požiadať o preradenie na pozíciu vodiča.

V súčasnosti pracuje v OLO 398 zamestnancov, z toho 42 žien a 356 mužov, prevažne v robotníckych profesiách. Viac ako polovica zamestnancov pracuje v spoločnosti desať a viac rokov. Najviac zamestnancov (285) je vo veku od 31 do 55 rokov, najmenej (39) je vo veku do 30 rokov. 280 zamestnancov má stredné vzdelanie, 83 základné a 35 vysokoškolské vzdelanie. Priemerný vek zamestnancov je 44 rokov.

Takýto je plat a iné výhody, ktoré OLO ponúka

Spoločnosť ponúka novým šoférom množstvo výhod, ako napríklad práca na plný úväzok na dobu neurčitú, náborový príspevok 500 Eur, jedenkrát ročne zvýšenie základnej mesačnej mzdy o 3%, nadštandardná výška príspevku na stravovanie aj počas dovolenky v sume 4,80 Eur/deň, či príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky od 25 až do 100 percent.

Ďalšou výhodou, ktorú spoločnosť ponúka je aj bezplatné zabezpečenie aktualizácie vodičského oprávnenia, kvalifikačnej karty vodiča, zdravotnej a psychickej spôsobilosti a v prípade potreby aj zácvik so skúseným vodičom. Spoločnosť OLO informuje aj o ďalších bonusoch, ktorými sú pravidelný výplatný termín, bezplatné očkovanie proti hepatitíde a chrípke, celoročný bezplatný pitný režim, či odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Uchádzačom spoločnosť ponúka priemerný hrubý mesačný príjem 1 578 eur.

V prípade záujmu o prácu v spoločnosti OLO, je potrebné obrátiť sa priamo na oddelenie personálnych služieb telefonicky na 02/50 110 133 v pracovné dni od 8.00 do 15.00 hod., prípadne e-mailom na [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X