Športoviská na Sklabinskej a Kadnárovej ulici prejdú rekonštrukciou za približne 200-tisíc eur

Sklabinska rekonstrukcia sportovisko raca.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Predmetom zákazky je rekonštrukcia povrchu športovísk v hodnote 183-tisíc eur.

Rača zrekonštruuje športoviská na Sklabinskej a Kadnárovej ulici. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom mestská časť hľadá dodávateľa prác.

Predmetom zákazky je rekonštrukcia povrchu športovísk prostredníctvom EPDM povrchu a vybavenia športovísk,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Predpokladaná hodnota zákazky je 183-tisíc eur bez DPH a termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 25. apríla.

Súčasťou obstarávaných prác je odstránenie pôvodných podkladov, zemné práce, nakladanie vybúranej sute, príprava podkladu, dodávka a montáž športového povrchu a mantinelového systému.

Špecifikáciou prác je výkop vsakovacích blokov, odstránenie existujúceho športového povrchu, osadenie športových brán a mantinelov, dodanie a montáž záchytných sietí, úprava podkladu a nanesenie EPDM povrchu v hrúbke 10 mm prostredníctvom finišera alebo ručne, zrealizovanie bielych čiar po oboch koncoch športoviska, vyčistenie športoviska a uvedenie do pôvodného stavu po skončení prác.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk