Športový deň Rodinného centra Ráčik prichádza do Krasňan s bohatým programom

Sportovy den rc racik.jpg
Foto: RC Ráčik

Športovať sa musí aj napriek zúriacej pandémii, od rána čaká na deti aj rodičov pestrý program so súťažami.

Športový deň Rodinného centra Ráčik v Krasňanoch sa koná už v sobotu 19. septembra a tešiť sa naň môže celá rodina. V areáli Centra voľného času na Hliníckej 3 v Bratislave vás totižto už od rána čaká pestrý program pre všetky deti aj ich rodičov. Pripravené sú súťaže v disciplínach ako skákanie vo vreci, dvojboj (prekážky a kop do brány), lovenie rýb z bazénika, hod kruhom na kužele či bludisko.

Popri súťažiach sa môžu veľkí aj malí tešiť na sprievodný program. V ňom je zahrnuté maľovanie v tvorivých dieľničkách, ale aj navliekanie korálikov, detský golf či bowling. Presnosť si môžete overiť hádzaním loptičiek do vedierka a najmenšie detičky sa môžu vybrať na skúmanie terénu nášho interaktívneho chodníka.

Lákadlom pre návštevníkov budú isto aj profi ukážky atletického tréningu i bojových umení karate a kungfu. Máte sa na čo tešiť, stačí prísť do CVČ Krasňany. Dobrovoľníci z RC Ráčik vás budú čakať už od 9.30 hod. Súťažiť a zabávať sa môžete až do poludnia. Pre všetkých sú pripravené motivačné odmeny ako medaily a bublifuky. Chýbať nebude ani občerstvenie na doplnenie vyšportovaných kalórií.

Sportovyden.jpg
Foto: RC Ráčik

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk