Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Devinska kobyla, priroda, dúbravka
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Petra Tomšíková, © BratislavaDacen.sk, iDen Media s.r.o
13. júna 2017 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skPetra Tomšíková, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Spoznajte lepšie Dúbravku formou vlastivednej vychádzky po krásach jej prírody

Vlastivedné vychádzky sú zamerané na zaujímavosti, ktoré máme často na dosah a predsa ich míňame. Na prechádzke náučným chodníkom po krásach prírody mestských častí Dúbravka a Devínska Nová Ves sa môžete zúčastniť už najbližšiu sobotu.

Dúbravské múzeum a Turistická Informačná Kancelária v Devínskej Novej Vsi organizujú nielen pre obyvateľov Dúbravky a Devínskej Novej Vsi 5-kilometrovú prechádzku náučným chodníkom po dúbravských záhradách, chatárskych osadách a lesoch Chránenej krajinnej oblasti Devínska Kobyla.

Súčasťou programu budú zastavenia pri informačných tabuliach a výklad turistického sprievodcu o miestnych zaujímavostiach. Nasledovať bude prehliadka Dúbravského múzea a jeho expozícií a celá akcia bude zakončená okolo 13. hodiny spoločným priateľským posedením pri chutnom guláši.

Vlastivedna vychadzka, devinska kobyla, mapa, dúbravka
www.facebook.com

Plánované miesta zrazu sú v Devínskej Novej Vsi, kde sa záujemcovia stretnú o 9.20 hod. pred TIK na ulici Istrijskej 49 a odtiaľ sa presunú autobusom č. 20 zo zastávky Novoveská do Dúbravky. Zraz v Dúbravke je o 10. hodine na námestí pred miestnym úradom na Žatevnej ulici.

Na vlastivednú vychádzku je potrebné sa prihlásiť do stredy 14. júna. A to buď v TIK v Devínskej Novej Vsi na tel. čísle 02/6477 0260, 0905 668 308, e-mailom na [email protected] alebo v Dúbravke na tel. čísle 0918 422 806 či e-mailom na [email protected]úbravka.sk. Vstup na vychádzku s gulášom je zadarmo.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X