Sprievodca sociálnymi službami bude mať krst, ide o pomôcku pre seniorov, deti a mládež či znevýhodnených

Sprievodca socialnymi sluzbami.jpg

Sprievodca sa skladá zo štyroch častí  – seniori, ľudia so zdravotným znevýhodnením, deti, mládež, rodina a sociálne vylúčení ľudia.

Dúbravka v pondelok 20. júna pokrstí publikáciu Sprievodca sociálnymi službami. Ako informuje hovorkyňa mestskej časti Lucia Marcinátová, krst publikácie plánujú v pondelok o 15.00 hod. na podujatí venovanom jubilantom v Dome kultúry Dúbravka.

Sprievodca sociálnymi službami sa skladá zo štyroch častí – seniori, ľudia so zdravotným znevýhodnením, deti, mládež, rodina a sociálne vylúčení ľudia.

Krstnými rodičmi sa stanú starosta Dúbravky Martin Zaťovič, viceprimátorka a predsedníčka miestnej organizácie Slovenského Červeného kríža Zdenka Zaťovičová, vicežupan pre oblasť zdravotníctva a miestny poslanec Juraj Štekláč a vedúca oddelenia sociálnych vecí a zdravotníctva miestneho úradu Dominika Malačinová.

Brožúrka bude k dispozícii na miestnom úrade na Žatevnej ulici v Dúbravke, na oddelení sociálnych vecí a zdravotníctva miestneho úradu, v denných centrách a sídlach komunít,“ priblížila hovorkyňa s tým, že bude tiež súčasťou vydania najbližších Dúbravských novín.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk