Stanica Nivy má necelý rok pred otvorením, prinesie nový autobusový terminál letiskového typu

Nivy stanica navrh.jpg
Foto: ilustračné, www.stanicanivy.sk

Svoj domov v multifunkčnom objekte nájdu obchody s rôznymi značkami.

Projekt Stanica Nivy v Bratislave, ktorý kombinuje nákupné centrum, autobusovú stanicu, gastro zónu s tržnicou a aktívnu zelenú strechu, má necelý rok pred svojím otvorením. Uviedla to spoločnosť HB Reavis Slovakia v tlačovej správe. Svoj domov v multifunkčnom objekte nájdu obchody ako Zara, Massimo Duti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, či Oysho a obchod s bytovými doplnkami Zara Home.

Do projektu Stanica Nivy vstúpila Inditex, španielsky retailový reťazec. „Inditex prinesie svoje portfólio značiek na Slovensku, vrátane dvoch nových, ktoré doposiaľ trhu chýbali, celkovo zaberie 10 percent predajnej plochy Stanice Nivy,“ uviedol CEO spoločnosti HB Reavis Slovakia René Popík. Do Stanice Nivy prinesie zhruba sedemtisíc metrov štvorcových obchodov a celkovo sedem značiek.

Projekt Stanica Nivy je multifunkčná schéma, ktorá je aktuálne vo výstavbe. Prinesie Bratislave nový autobusový terminál letiskového typu, viac ako 250 retailových prevádzok, gastro zónu s tržnicou s lokálnymi farmárskymi produktmi a zelenú strechu určenú pre aktívny oddych a relax. Na jeseň v roku 2020 sa toto aktuálne najväčšie stavenisko v strednej Európe zmení na verejný priestor.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk