Staré Mesto hľadá nového projektového manažéra, láka na kratší pracovný čas či plat nad 1500 eur

práca, business
Foto: ilustračné, Gettyimages

Kandidátov môže zaujať aj to, že postačí jeden rok predošlej praxe.

Hľadáte si nové zamestnanie a nie ste absolvent? Prečítajte si túto ponuku a možno vás osloví. Ide o prácu na plný úväzok. Nástupný plat začína od 1600 eur, jeho konečná výška závisí od skúseností uchádzačov.

Náplň práce

Pozícia projektového manažéra alebo manažérky bude zahŕňať tvorbu projektových žiadostí zo zdrojov programov spoločenstva, štátneho rozpočtu a ďalších programov.

Nebude chýbať implementácia, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov. Náplň práce je aj komunikácia s nadriadeným orgánom, ministerstvom a podobne. Nový zamestnanec bude spolupracovať na kontrole verejných obstarávaní a prieskumov trhu.

Podmienky na kandidátov a benefity

Vyžaduje sa najmenej predošlá ročná skúsenosť. Kandidáti by mali mať dobré analytické myslenie, primeranú komunikáciu a vyjadrovacie schopnosti. Z počítačových znalostí je potrebné pokročilé ovládanie Microsoft Excelu a Microsoft Wordu.

Z benefitov sa môžu noví zamestnanci tešiť na odmeňovanie podľa výkonov, 37,5 hodinový pracovný čas každý týždeň, raz za pol roka pracovné voľno a ďalšie výhody.

Ďalšie informácie

Termín nástupu je ihneď. Na prihlásenie budete potrebovať písomnú žiadosť, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosti je potrebné zaslať najneskôr do piatka 12. novembra. Viac informácií nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk