Staré Mesto hľadá zamestnanca na stavebný úrad, ponúka kratší pracovný čas či dovolenku naviac

Stavebník, robotník
Foto: ilustračné, Gettyimages

Obsadzované sú dve miesta, čo zvyšuje šance na prijatie do zamestnania.

Miestny úrad Staré Mesto hľadá dvoch nových odborných referentov na stavebný úrad. Ide o prácu na hlavný pracovný pomer so sídlom na Vajanského nábreží č. 3. Mzda začína na 1300 eur/ mesiac, jej finálna výška však závisí od praxe kandidátov.

Pracovná náplň

Hlavnou zodpovednosťou referenta bude príprava rozhodnutí, opatrení a iných písomností o územnom plánovaní a stavebnom poriadku.

Bude taktiež sprístupňovať informácie a vydávať rozhodnutia podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene doplnení niektorých zákonov.

Kritéria na kandidátov a benefity

Podmienkou pre kandidátov je, aby prax v odbore aspoň 2 roky. Mali by mať dobré komunikačné schopnosti a byť samostatní. Nevyhnutnosťou je znalosť čítania technickej dokumentácie.

Budúci referent musí ovládať niektoré zákony a vyhlášky, ako napríklad zákon o územnom plánovaní a stavebnom poriadku, zákon o pozemných komunikáciách, vyhlášky Ministerstva životného prostredia SR a pod.

Zamestnávateľ ponúka kratší pracovný čas (37,5 hodín týždenne), stravné lístky v hodnote 4 eurá a raz za polroka pracovné voľno. Benefitom je aj 5 dní dovolenky naviac.

Ďalšie informácie

Žiadosti na pracovnú pozíciu akceptujú do 16. septembra. Dokumenty je možné poslať poštou na adresu miestneho úradu alebo na email zuzana.storcelova@staremesto.sk.

Vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky. Viac informácií o mieste tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk