Staromešťania vybavia všetko potrebné k PAAS v novozriadenom klientskom mieste

Vajanskeho nabrezie klientske centrum stare mesto.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Aktuálne funguje v Starom Meste PAAS zóna Hlavná stanica-Blumentál, majú pribudnúť ďalšie.

V Starom Meste zriadili na pracovisku Centra služieb občanom doplnkové klientske miesto pre Bratislavského parkovacieho asistenta (PAAS). Aktuálne funguje v Starom Meste PAAS zóna Hlavná stanica-Blumentál.

Pracujeme a strategicky plánujeme ďalšie regulované zóny v rámci celomestskej parkovacej politiky. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli zabezpečiť klientské miesto PAAS, aby Staromešťania dokázali všetko potrebné vybaviť aj na úrade,“ uviedol starosta mestskej časti Matej Vagač.

Obyvatelia na doplnkovom klientskom mieste PAAS môžu vyriešiť napríklad registráciu v online systéme, podať žiadosť o parkovaciu kartu, prípadne ju zrušiť. „Zároveň pracovníčky počas stránkových dní, ktoré sú vždy v pondelok a stredu medzi 8.00 a 17.00 hod. obyvateľom poskytnú všetky všeobecné informácie o PAAS,“ priblížila hovorkyňa Starého Mesta Martina Karmanová.

Platba na doplnkovom klientskom mieste je možná výlučne kartou prostredníctvom platobného terminálu. Všetky informácie týkajúce sa PASS sú uvedené aj na webovej stránke PAAS.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk