Staromestský garážový výpredaj podporí vdovu zo stredného Slovenska

Img_9918.jpg
Staromestský garážový výpredaj ponúka značkové veci za zlomkové ceny. Mimi Šramová

BRATISLAVA 25. októbra 2016 (B/PR) – Zo susedskej burzy v garáži na Krčméryho ulici sa stalo populárne podujatie, ktoré si získalo svojich priaznivcov z Bratislavy a okolia.

Staromestský garážový výpredaj sa bude konať už piatykrát. Počet jeho návštevníkov rapídne narástol a preto sa presunul z garáže na Krčméryho ulici do neďalekej záhradnej reštaurácie FUNUS, ktorá priestorovo uspokojí stovky nákupychtových návštevníkov.

Z nenápadného susedského podujatia sa počas troch rokov stalo podujatie, ktoré si nenechajú ujsť priaznivci zliav a značkového oblečenia za mimoriadne výhodné ceny.
Známe osobnosti radi prevetrajú svoje šatníky, zvlášť keď sa jedná o dobrú vec. A takou Staromestský garážový výpredaj bezpochyby je. Každý jeden doposiaľ podporil tých, ktorí to najviac potrebujú. V minulosti to boli tehotné ženy a prevencia fetálneho alkoholového syndrómu, slobodná mamička z detského domova s bábätkom alebo týrané deti z Cífera.

Májový Staromestský garážový výpredaj podporil sumou 500Eur Krízové centrum v Trnave a týrané deti z Cífera
Foto: Mimi Šrámová. Májový Staromestský garážový výpredaj podporil sumou 500Eur Krízové centrum v Trnave a týrané deti z Cífera Mimi Šramová

Tentokrát Staromestský garážový výpredaj podporí vdovu zo stredného Slovenska, ktorá vo svojich 50 tich rokoch začína úplne odznova, v Bratislave. Po smrti manžela, ktorý bojoval ako slovenský dobrovoľník UNPROFOR vo vojne v Kosove a následne zomrel na onkologické ochorenie, sa jeho manželka, potom ako ho láskyplne doopatrovala, podujala na závažný životný krok. A to opustiť spoločné bydlisko na Nižnej Boci a vymeniť starostlivosť o dom, rúbanie dreva a práce v záhradke za prácu v Bratislave. Týmto si získala obdiv mnohých žien z celého Slovenska, ktoré sa ocilti v rôznych zložitých životných situáciách. Samé vedia, že najťažšie je urobiť ten zásadný krok, skok do neznáma, kde človek nevie čo ho čaká. Nie každý je schopný a ochotný zahodiť svoju životnú istotu za hlavu, odísť z dlhoročného bydliska a vyskúšať štastie inde. Danka zo stredného Slovenska nabrala odvahu a je príkladom pre mnoho žien že začať odznova sa dá v akomkoľvek veku a v akomkoľevek životnom období.

Img_0947.jpg
Foto: Mimi Šramová. Staromestký garážový výpredaj sa stal obľúbenou akciou pre všetky generácie Mimi Šramová

Svoju účasť aj tentokrát sľubujú známe mená, ktoré sú odhodlané pomáhať a zároveň vytriediť svoje šatníky.

V minulosti Staromestský garážový výpredaj podporili raper Kali, speváci Ricco & Klaudia, podnikateľky Simona Bubánová, Monika Céreová, majiteľ gastro skupiny Benčik Culinary Group Pavol Benčík s manželkou Miriam Benčíkovou, módna návrhárka Renáta Kliská, marketingová riaditeľka Eurovea Oľga Hammer Duráková, manažérka módnej značky Zagh v Prahe Kristiana Ghiuri, couchka a mediátorka Zora Inka Grohoľová, majiteľka Cora Clinic Simona Stískalová, majiteľka Hotela Biela Labuť Renáta Kelemenová, manažérka chovu loveckých sokolov pre kráľovskú rodinu v UAE Jana Pokusová, bývalá podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová, motokrosista a majster Európy Štefan Svitko, módni návrhári Richard Rozbora, Róbert Vrzala, partner PWC Alex Šrank, ďalej Fitcentrum W.M. Rača, podnikateľky Darina Šimková, Henrieta Hochmannová, advokátka Daniela Hubinská, podnikateľ Igor Hurčík a mnohí ďaľší. Známy slovenský výrobca tenisiek z Partizánskeho Novesta je stabilným partnerom podujatia od jeho začiatku.

Img_0949.jpg
Foto: Mimi Šramová. Na Staromestskom garážovom výpredaji si každý príde na svoje Mimi Šramová

Podľa slov organizátorky podujatia Miriam Šramovej, “Akcia nielen pomáha tým, ktorí to potrebujú a hľadajú pomocnú ruku, ale zároveň upevňuje medziľudské a susedské vzťahy v dnešnej uponáhľanej dobe, keď mnohí z nás ani nepoznajú svojich susedov a nevnímajú svet za svojim plotom.”

Staromestský garážový výpredaj dáva dokopy takisto miestnych malých podnikateľov z gastrosegmentu, ako napríklad výrobcov džemov, pekárov, cukrárov, vinárov a malé a stredné podnikateľky z rôznych podnikateľských sfér.

5. Staromestský garážový výpredaj sa uskutoční 10.decembra v záhradnej reštaurácii FUNUS v Bratislave.

Mimi Šramová

Pozrite si atmosféru Staromestského garážového výpredaja v máji tohto roku.

Img_0946.jpg
Foto: Mimi Šramová. Staromestský garážový výpredaj sa bude konať už 5.krát Mimi Šramová

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk