Starostka Starého Mesta chce s obyvateľmi diskutovať o obnove Blumentálskej, preto ich pozýva na úrad

Blumentalska ulica starostka stree mesto diskusia.jpg

Starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová pozýva Staromešťanov na prvé verejné stretnutie, ktoré sa uskutoční v pondelok 28. januára od 17.00 do 18.30 hod. v Staromestskej sále na Vajanského nábreží č 3.

Témou stretnutia je rekonštrukcia Blumentálskej ulice. Na stretnutie sú pozvaní poslanci 7. volebného obvodu Tomáš Dentico, Martin Gajdoš, Petra Hitková, Juraj Mikulášek a budú na ňom zastúpené aj všetky dotknuté oddelenia – investičné, životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku a dopravy.

Cieľom stretnutia je informovať obyvateľov Blumentálskej ulice a, samozrejme, aj ďalších obyvateľov Starého Mesta o súčasnom stave a návrhoch riešenia ďalšej realizácie projektu cyklocesty na Blumentálskej.

Viacerí z vás sa obrátili na mňa alebo na úrad Starého Mesta s námietkami, ba až rozhorčením z toho, ako prebiehala príprava a realizácia projektu cyklocesty na Blumentálskej. Budem veľmi rada, keď sa stretnutia zúčastníte, aby sme spoločne našli riešenie a vyriešili vzniknutú situáciu,“ uviedla starostka Zuzana Aufrichtová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk